Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Parodos

Nauja vienos vitrinos paroda supažindina su Veršvų kapinyno archeologija
2016-07-08
img

Vytauto Didžiojo karo muziejus kviečia pamatyti naują vienos vitrinos parodą „Protėviai apie save. Veršvų kapinynas". Ją parengė muziejaus Archeologijos rinkinio kolekcijų saugotojai. Parodoje - radiniai iš Kauno regione esančio Veršvų kapinyno.

null
„Tas laisvės nevertas, kas negina jos" paroda jau ir virtualioje erdvėje
2016-04-20
img

Krašto apsaugos savanorių pajėgų 25-mečiui sukurta stacionari paroda „Tas laisvės nevertas, kas negina jos" jau pasiekiama ir virtualioje erdvėje. Taip pat galima užsisakyti ir kilnojamą šios parodos versiją (Tel.: (8 37) 222 847 arba el. paštu [email protected])

 

null
Paroda „VDKM – 95 m.“ – jubiliejui paminėti
2016-04-18
img

Balandžio 15 d., švenčiant Vytauto Didžiojo karo muziejaus 95-ąjį gimtadienį, pristatyta stacionari paroda „VDKM - 95 m." Joje galima susipažinti su keturiais pagrindiniais muziejaus gyvenimo laikotarpiais ir pamatyti niekur nerodytų eksponatų.

null
„Tas laisvės nevertas, kas negina jos
2016-01-15
img

Lietuvių tautai niekada nebuvo svetima savanorystės idėja. Jos vedami, skirtingu laiku Tėvynės ginti stojo įvairaus amžiaus, išsilavinimo ir socialinės padėties žmonės. Priešindamiesi ginklu, žodžiu, spauda ir tikėjimu, jie stengėsi iškovoti ir įtvirtinti valstybingumą bei nepriklausomybę. Paroda „Tas laisvės nevertas, kas negina jos" paroda atidaryta sausio 9 d., dalyvaujant KASP kariams ir muziejaus svečiams. Paroda veiks iki 2016-ųjų birželio mėnesio, vėliau bus parengta jos kilnojamoji versija.

null
Kilnojamoji paroda „Prisiekę kovoti už laisvę
2016-01-15
img

Sausio 13-osios proga Vytauto Didžiojo karo muziejus pristatė naują kilnojamąją parodą, skirtą ginkluotajai rezistencijai Lietuvoje 1944-1954 m. Kilnojamoji paroda „Prisiekę kovoti už laisvę" veikia Didžiojoje salėje iki šeštadienio, sausio 16 d.

null
Naujos virtualios parodos
2015-10-01
img
Vytauto Didžiojo karo muziejus pristato net tris naujas virtualias parodas.
null
Atidaryta Juozo Kalinausko ir Linos Kalinauskaitės kūrinių paroda
2015-02-13
img

2015 m. vasario 12 dieną įvyko dailininkų Juozo Kalinausko ir jo dukters Linos Kalinauskaitės autorinių kūrinių — Lietuvos istorijos medalių parodos „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia“ atidarymas. Paroda skirta ne tik supažindinti lankytojus su patriotine dvasia persunkta abiejų autorių kūryba, bet ir paminėti reikšmingas Lietuvos valstybės istorines datas – Vasario 16-ąją bei Vytauto Didžiojo karo muziejaus įkūrimo 94-ąsias metines. Sveikinimo kalbas sakė Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Vytauto Didžiojo karo muziejaus direktorius Kęstutis Kuršelis, parodą pristatė skulptorius, medalių kūrėjas Juozas Kalinauskas ir dailininkė, medalių kūrėja Lina Kalinauskaitė.

null
Juozo Kalinausko ir Linos Kalinauskaitės autorinių darbų parodos „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia...“ atidarymas
2015-02-02
img

Vasario 12 d. (ketvirtadienį) 15.00 val. kviečiame į Juozo Kalinausko ir Linos Kalinauskaitės autorinių darbų parodos „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia...“ atidarymą ir šventinį Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos studentų koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir Vytauto Didžiojo karo muziejaus 94-osioms įkūrimo metinėms paminėti.

null
2014 m. eksponuota 17 kilnojamųjų parodų
2014-12-22

Kaip ir kasmet, 2014 m. Vytauto Didžiojo karo muziejus vykdydamas švietėjišką veiklą, rengė kilnojamąsias parodas.  Buvo eksponuota 17 kilnojamųjų parodų. Kilnojamųjų parodų grafikas buvo sudarytas vadovaujantis 2014 m. muziejaus veiklos planu, bendradarbiavimo su organizacijomis ir įstaigomis sutartimis ir jų prašymais, rengėjų pageidavimu. Lankytojus  parodos sudomino, pagilino žinias ir paskatino domėtis ir didžiuotis savo praeitimi.

 

null
Nauja kilnojamoji paroda „Tankai Lietuvos kariuomenėje 1924–1940 m.“
2014-11-14
img

Šiemet sukanka 90 metų, kai buvo suformuotas pirmasis Lietuvos kariuomenės tankų dalinys. Šiai datai paminėti Vytauto Didžiojo karo muziejuje pristatyta kilnojamoji paroda „Tankai Lietuvos kariuomenėje 1924–1940 m.“. Parodos autoriai – Vytauto Didžiojo karo muziejaus Karybos istorijos (1795-1940) skyriaus vyriausieji muziejininkai dr. Andriejus Stoliarovas ir Edvinas Vaidotas.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media