Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Tarptautinėse pratybose „Geležinis Vilkas“ Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas ruošiasi būsimoms operacijoms

2018-11-08
image

„Šiandien treniravomės judėti į sąlytį su priešu, o dabar esame treniruočių vietoje „Mūšis mieste“. Ruošiamės puolimo operacijai apgyvendintoje vietoje. Šiuo metu treniruojamės atlikti prijudėjimą prie objekto ir įsiveržimą į pastatą bei pastato valymą“, - sakė vyr. ltn. Deividas Ivanauskas, I-osios Ulonų bataliono kuopos trečio būrio vadas.

 

Ulonai kartu su batalionui priskirtomis kuopomis iš Italijos, Estijos ir Didžiosios Britanijos kariuomenių bei tankų „Leopard II“ būriu iš Vokietijos kariuomenės ir taip pat su kitais vienetais iš Kanados, Ukrainos ir JAV pajėgų treniruosis atlikti įvairaus pobūdžio veiksmus.

 

Iš viso pratybose „Geležinis vilkas 2018“ dalyvauja apie 3,5 tūkst. karių iš keturiolikos šalių. Be pratybas organizuojančių Lietuvos karių ir NATO priešakinių pajėgų kovinėje grupėje tarnaujančių Vokietijos, Belgijos, Čekijos, Nyderlandų, Norvegijos ir Liuksemburgo karių, pratybose taip pat dalyvaus Didžiosios Britanijos, Estijos, Italijos, JAV, Kanados, Slovėnijos ir Ukrainos kariai.

 

Pratybos „Geležinis Vilkas“ yra tarptautinės pratybos, skirtos įvertinti kiekvienos NATO Priešakinių pajėgų kovinės grupės rotacijos ir vieno iš Mechanizuotajai pėstininkų brigadai „Geležinis Vilkas“ pavaldžių Lietuvos  batalionų pasirengimą planuoti ir vykdyti karines operacijas. 

 

Vyr. eil. Ievos Dzevaltauskaitės-Kartanienės nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media