Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vilniuje – filmo „Spec. Žvėrynas“ premjera

2019-01-08
image

Sausio 8 dieną Vilniuje, kino teatre „Forum Cinemas Vingis" įvyko filmo apie atkurtos Lietuvos kariuomenės specialųjį būrį „Spec. Žvėrynas" premjera. Renginyje dalyvavo ne tik kariuomenės ir visuomenės atstovai, bet ir patys filmo herojai - kai kurie iš jų dar ir šiandien tarnauja Lietuvos kariuomenėje.


Režisieriaus ir prodiuserio Andriaus Lekavičiaus sukurtame pusantros valandos filme pasakojama, kaip Nepriklausomai Lietuvai tik žengiant pirmuosius žingsnius ir visai šaliai išgyvenus sausio įvykius Mokomajame junginyje kilo iniciatyva sukurti padalinį, kuris galėtų operatyviai reaguoti į iškilusias grėsmes - padalinys turėjo būti pasirengęs paremti pasienio postų, svarbių valstybės objektų apsaugą vykdančius karius. Savanoriškumo pagrindu surinkti jaunuoliai, vadovaujant ir šiandien Lietuvos kariuomenėje tarnaujančiam karininkui majorui Pranui Kasteckui, treniruodavosi ypatingai sunkiomis sąlygomis, dalyvaudavo parašiutinio rengimo pratybose, vadindavosi slapyvardžiais ir yra atlikę ne vieną šaliai svarbią užduotį.


Filmas rodomas Lietuvos kino teatruose nuo sausio 11 d.

 

Srž. sp. Ievos Budzeikaitės nuotr.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media