Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Anapilin išėjo buvęs Mokomojo pulko vadas ats. plk. ltn. Rimas Zinkevičius

2017-03-18
image

Su giliu liūdesiu informuojame, kad kovo 17 d. Lietuvos kariuomenė neteko savo bendražygio, atsargos pulkininko leitenanto Rimo Zinkevičiaus.

 

„Lietuvos karių vardu, šią sunkią netekties valandą reiškiu gilią užuojautą Rimo artimiesiems ir draugams. Jis buvo karininkas iš didžiosios raidės – tarnavo nesavanaudiškai, sąžiningai, vedinas didelės ir nuoširdžios meilės Lietuvai", – sakė gerai velionį pažinojęs Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

 

Ats. plk. ltn. R. Zinkevičius 1993–1999 m. vadovavo Marijampolės motodesantiniam batalionui (dabar – Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas), 2000–2006 m. – Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajam pulkui.

 

Norintys atiduoti pagarbą velioniui galės tai padaryti nuo kovo 20 d. 16 val. Linkuvoje (Pakruojo r.), „Gojaus“ salėje. Laidotuvės planuojamos kovo 22 d. Informacija bus tikslinama.

 

Asmuo ryšiams – Mokomojo pulko viešųjų ryšių karininkas kpt. Gintaras Striupaitis, mob. tel. 8 682 53362, el. p. [email protected].

 

Nuotrauka iš Mokomojo pulko archyvo.

2017-03-23 13:14

Nežiniukas

Velionis Rimas,su visa jam derama pagarba buvo pašarvotas Gojaus kieme esančioje šarvojimo salėje. Laidotuvių dieną prie velionio karsto budėjo LK garbės sargybos kariai. Atsisveikinti su bendražygiu ir buvusiu vadu atvyko gausus karių būrys. Ilsėkis ramybėje.
2017-03-20 13:08

to to budulis

PAGARBA yra buvo ir bus ir šiaip viskas OK, bet va teksto rengėjui aiškiai trūksta teksto suvokimo, ko norėt iš G. S. (matomai laikas jam į atsagą :) ?. Nes iš pirminio teksto, only kavinė....
2017-03-20 10:45

to budulis

Velionis bus pašarvotas Kavinės "Gojus" patalpose, kadangi kitų tame miestelyje tinkamų nėra. prašome pagarbos.
2017-03-19 22:11

NAC

Rimas buvo tikras vadas, Diziules pagarbos vertas zmogus. Uzuojauta artimiesiems.
2017-03-18 19:46

budulis

Striupaiti pažiūrėk kokią nesamonę parašei ? Į kavinę, gal pirma atsisveikinimas su velioniu, o po to gedulingi pietūs ? ar tik kavinės galvoje ? laikas į atsargą ...
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media