Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vaidoto bataliono kariai išvyko rengti Ukrainos karių

2017-04-18
image

Balandžio 13 d. Kunigaikščio Vaidoto batalionui istorinė diena, nes šią dieną į Ukrainą išlydėti vaidotėnai prisidės prie Ukrainos saugumo situacijos stiprinimo, mokydami juos ginti savo šalį. Vaidoto bataliono karių pagrindu sudaryta Ukrainos karių mokymo grupė (16 Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" karių), remiama brigados „Geležinis Vilkas" Štabo, Žvalgybos ir Logistikos kuopos karių išvyko į Tarptautinį taikos palaikymo mokymo centrą, kuriame beveik tris mėnesius rengs Ukrainos karius.


Iškilmingoje rikiuotėje dalyvavęs Vaidoto bataliono vadas plk. ltn. Eugenijus Lastauskas į Ukrainą išvykstantiems kariams įteikė mūsų šalies vėliavą ir, palinkėjęs su ja garbingai įvykdyti pavestas užduotis bei grįžti į tėvynę sveikiems, priminė, kad jų indėlis į Ukrainos kariuomenės stiprinimą labai svarbus mūsų šalies gyventojams, palaikantiems Ukrainą visomis priemonėmis, būtinomis ginti savo žmones ir savo teritoriją.


Nuvykę į Ukrainą, Vaidoto bataliono karininkai ir puskarininkiai prisijungs prie daugianacionalinės JAV vadovaujamos Ukrainos karių rengimo programos (angl. Joint Multinational Training Group-Ukraine) ir vykdys individualų ukrainiečių karių rengimą, kolektyvinį rengimą bei šaudymo pratybas.

 

Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono informacija ir nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media