Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Garbės sargybos kariai reprezentuoja Lietuvos kariuomenę ir valstybę įvairiuose renginiuose užsienio valstybėse

2012-12-03
image
Garbės sargybos kariai reprezentuoja Lietuvos kariuomenę ir valstybę ne tik renginiuose Lietuvoje, bet yra kviečiami dalyvauti ir įvairiuose renginiuose užsienio valstybėse.

Latvija bene dažniausiai kviečia Lietuvos karius dalyvauti savo valstybės renginiuose. Lapkričio 18 d. keturi Garbės sargybos kuopos kariai - Vėliavų grupė dalyvavo Latvijos Nepriklausomybės 94-ųjų metinių minėjime.

Vienas Garbės sargybos kuopos karininkas buvo išvykęs į Albaniją, lapkričio 28 dieną švenčiančią savo šalies Nepriklausomybės 100-mečio minėjimą. Šventės proga organizuotame iškilmingame parade Lietuvos karys žygiavo kartu su kitų šalių vėliavininkais nešdamas savo šalies vėliavą.

Garbės sargybos kuopos kariai su atkurta elitinio XIV a. ekipuote ir ginkluote yra papuošę ne vienos Lietuvos Respublikos ambasados užsienio šalyse renginius įvairių valstybės švenčių proga. Ir šiais metais lapkričio 22 d. Lietuvos kariuomenės dienos minėjime Lietuvos Respublikos ambasadoje Minske, Baltarusijoje, buvo pakviesti dalyvauti du Garbės sargybos kuopos kariai.

Garbės sargybos kuopos uždavinys - reprezentuoti Lietuvos Respubliką ir ginkluotąsias pajėgas oficialiuose valstybiniuose renginiuose Lietuvoje ir už jos ribų bei užtikrinti vadaviečių įrengimą ir jų apsaugą.

Štabo bataliono informacija

Nuotraukose:

1. A. Pliadžio nuotraukoje - Garbės sargybos kuopos kariai Lietuvos kariuomenės parade Vilniuje lapkričio 23 d.

2. Latvijos kariuomenės nuotraukoje - Garbės sargybos kuopos kariai Latvijoje

3. Vyr. ltn. Paulius Jankauskas parade Albanijoje

4. Gynybos atašė Baltarusijos Respublikoje plk. ltn. Dariaus Kidyko nuotraukoje - šventės Minske akimirka  

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media