Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai dalyvavo Lietuvos kariuomenės dienos minėjime Vilniaus vaikų socializacijos centre

2012-11-26
image
Lapkričio 26 d. Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai dalyvavo jau tradicija tapusiame Vilniaus vaikų socializacijos centro organizuotame Lietuvos kariuomenės dienos minėjime.

Sveikindamas susirinkusiuosius, renginio organizatorius, socializacijos centro istorijos mokytojas Alfonsas Burba padėkojo į renginį atvykusiam bataliono vadui pulkininkui leitenantui Gintarui Jurčiukoniui už gražios tradicijos - Lietuvos kariuomenės dieną paminėti vaikų socializacijos centre - palaikymą.

Renginyje dalyvavusi viešnia iš Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto - Dainyno skyriaus vyresnioji mokslo darbuotoja humanitarinių mokslų daktarė Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė kalbėjo apie tai, kaip prieš keletą šimtmečių lietuviai vyrai būdavo išlydimi kariauti, ir kaip tai būdavo išdainuojama lietuvių liaudies dainose.

Bataliono S3 skyriaus viršininkas kapitonas Vytautas Lukoševičius šventės dalyviams parengė pristatymą ir įdomiai papasakojo, kaip šiomis dienomis rengiami kariai vykti į tarptautines operacijas, atsakė į gausius susirinkusiųjų klausimus. Šventę papuošė Garbės sargybos kuopos kariai, į susitikimą atvykę vilkėdami paradinėmis trijų kariuomenės rūšių - sausumos, oro ir jūrų pajėgų - paradine uniforma ir su atkurta XIV a. elitinio Lietuvos kario apranga ir ginkluote.

Renginio pabaigoje Socializacijos centro direktorė Vida Riaubaitė-Juknevičienė įteikė batalionui padėką už ilgametį bendradarbiavimą ir paramą ugdant jaunąją kartą pilietiškumo ir patriotizmo dvasia.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media