Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai kartu su Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto darbuotojais šventiškai palydėjo 2012-uosius

2012-12-31
image
Gruodžio 27 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono (toliau - štabo batalionas) kariai šventė senųjų metų palydėtuves. Šventėje dalyvavo beveik pusketvirto šimto žmonių - tokio skaičiaus vieno renginio metu Vilniaus įgulos karininkų ramovės salė, berods, dar nebuvo talpinusi. Renginys buvo organizuotas kartu su Nacionaliniu maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutu (toliau - institutas), kuris įsikūręs šalia bataliono dislokacijos vietos. Bendravimas su kaimynais sprendžiant įvairius klausimus tęsiasi jau keletą metų, instituto darbuotojai dalyvauja bataliono atvirų durų dienose, organizuojami įvairūs vizitai ir šventės.

Susirinkusiuosius Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga pasveikino štabo bataliono vadas pulkininkas leitenantas Gintaras Jurčiukonis ir instituto direktorius Gediminas Pridotkas.

Šventinio vakaro programoje pasirodė iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius Wizard, folkroko grupė „Ūkanose", šokiams visus puikiai nuteikė Donatos Kubilienės vadovaujama pramoginių šokių grupė, tarp kurios narių - ir įvairių padalinių karininkai. Ši grupė ne tik parodė savo programą, bet ir visus vakaro dalyvius pamokė smagių šokių elementų.

Apžvelgiant praėjusius metus, buvo išdalintos instituto ir bataliono 2012 metų nominacijos - „Metų draugai", „Metų vizitas", „Metų frazė", „Metų veidas", „Metų olimpietis" ir kitos. Kiekviena nominacija buvo palydima išradingų bataliono karių sukurtų filmukų.

Finalinis šventės akcentas - didžiulio torto iškilmingas supjaustymas kardu, ši misija buvo patikėta bataliono vadui ir instituto direktoriui.

Buvo konstatuota, kad kaimyniškas bendradarbiavimas vyksta sėkmingai, ir 2013 metais bus tęsiamas, juk ne už kalnų Užgavėnės - puiki šventė neoficialioje aplinkoje pabendrauti su kaimynais ir Visorių bendruomenės nariais.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media