Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono karys gelbėjo upėje skendusius žmones

2012-11-20
image

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono karys eilinis Aleksandras Auglys šeštadienį, lapkričio 17 dieną, gelbėjo upėje skendusius žmones.

Garbės sargybos kuopos IV Garbės sargybos būrio I Garbės sargybos skyriaus šaulys eil. A. Auglys, viešėdamas Ukmergėje, apie 15.30 val. buvo sustojęs vienoje automobilių stovėjimo aikštelėje, kai išgirdo atbėgančio vyro pagalbos šauksmą. Supratęs, kad netoliese upėje skęsta du žmonės, Aleksandras nedelsdamas puolė gelbėti į nelaimę papuolusius žmones. Pirmiausia ištraukęs arčiau kranto į upę įkritusį vyrą ir įsitikinęs, kad šio gyvybei pavojus nebegresia, Aleksandras puolė į upę gelbėti antrojo vyro - jį srovė buvo nunešusi tolokai nuo kranto. Deja, visos pastangos išgelbėti antrojo žmogaus gyvybę jau niekuo nebegalėjo padėti. Per Ukmergę tekančios Šventosios vanduo šiuo metu yra apie 4 laipsnius.

Šio įvykio metu karys pademonstravo greitą reakciją, drąsą ir sumanumą, padėdamas į nelaimę patekusiems žmonėms. „Atlikti dirbtinį kvėpavimą išmokau kariuomenėje," - sakė eil. A. Auglys, šiuo metu besimokantis paramedikų kursuose Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje.

Štabo bataliono informacija ir nuotrauka

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media