Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione vyko psichologijos paskaita

2013-11-22
image
2013 m. lapkričio 22 d. batalione vyko paskaita „Dažniausiai patiriami psichologiniai sunkumai darbo aplinkoje ir galimi sprendimo būdai".

Pranešimą skaitė Karo medicinos tarnybos Karo psichologijos skyriaus Psichologinės paramos įguloms poskyrio viršininkas kapitonas Andrius Jurgaitis.

Kariai susidomėję klausė teorinės paskaitos dalies ir patys aktyviai joje dalyvavo klausinėdami, diskutuodami su lektoriumi ar iškeldami rūpimą problemą aptariamu klausimu. Paskaitoje buvo atkreiptas dėmesys į dažniausias mąstymo klaidas, kariai sužinojo, kaip valdyti įtemptas situacijas tarnyboje, kada ir kaip pasakyti „ne", išgirdo patarimų, kaip efektyviau planuoti laiką, buvo diskutuojama įvairiais kitais aktualiais klausimais.

Ši paskaita buvo jau antrasis karo psichologų susitikimas su Štabo bataliono kariais per pastaruosius dvejus metus.

Pagrindinis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono uždavinys - būti pasirengus užtikrinti strateginio ir operacinio lygmens vadaviečių funkcionavimą. Bataliono kariai taip pat reprezentuoja Lietuvos valstybę ir kariuomenę oficialiuose renginiuose.
 
Štabo bataliono informacija ir nuotrauka
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media