Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai paminėjo atmintinas Gedulo ir vilties ir Okupacijos ir genocido dienas

2013-06-14
image

Birželio 14 dieną Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai įvairių renginių metu paminėjo atmintinas Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienas.


Garbės sargybos kuopos ir Lietuvos kariuomenės orkestro kariai šią dieną dalyvavo oficialiuose renginiuose Gedulo ir vilties, Okupacijos ir genocido tragiškoms netektims ir pasipriešinimui atminti. Renginiai vyko Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje, Lukiškių aikštėje prie paminklų politiniams kaliniams ir tremtiniams, taip pat Varėnos rajono Ūtos kaime, pagerbiant pirmosios sovietų okupacijos aukos - pasieniečio Aleksandro Barausko atminimą jo žūties vietoje.


Bataliono rikiuotės aikštėje bataliono kariai taip pat paminėjo šias datas: išklausė istorinį pranešimą ir be vienos minutės vidudienį, 11.59 val., Tylos minute pagerbė tragiškas netektis, visų, nebegrįžusių Tėvynėn, visų žuvusių už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę, atminimą, šiuo simboliniu aktu prisijungdami prie visoje Lietuvoje ir už jos ribų vykusios pilietinės akcijos visuotine Tylos minute pagerbti okupacijos aukas.

 

Gedimino štabo bataliono informacija ir nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media