Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vyriausiasis puskarininkis

 

srž. mjr. Virginijus Molis 

 

Gimimo data

1971-11-11

 

Gimimo vietaVarėna
Išsilavinimas 

Spec. vidurinis - Varėnos žemės ūkio mokykla;

(Šiuo metu studijuoja LKA, Gynybos ir saugumo institucijų valdymą ištęstinėse bakalauro studijose).

Karinis išsilavinimas 

Div.gen. St. Raštikio puskarininkių mokyklos I pakopos jaunesniųjų vadų kursai - 1999; 

Div.gen. St. Raštikio puskarininkių mokyklos II pakopos jaunesniųjų vadų kursai - 2000; 

Div.gen. St. Raštikio puskarininkių mokyklos III pakopos būrio vado (pėstininko) kursai - 2001; 

KASP mjr. J. Lukšos vadų mokymo centras, Instruktoriaus kursas Nr. 1 - 2002; 

NATO ryšių ir informacinių sistemų m-la, Aukštesnieji ADAMS naudotojų kursai (Italija) - 2003; 

NATO ryšių ir informacinių sistemų m-la, Bazinis ADAMS naudotojų kursas (Italija) - 2004; 

Transportavimo koordinavimo vadybos kursai (JAV) - 2005; 

Sausumos kariuomenės Seržantų majorų akademija, Seržanto majoro kursas (JAV)  - 2008-2009.

Kariniai laipsniai 

Eilinis - 1994-01-03;

J. puskarininkis - 1994-05-09;

Puskarininkis - 1995-11-22;

Vyr. seržantas - 2000-12-01; 

Viršila - 2002-02-15;

J. puskarininkis - 2003-10-30; 

Puskarininkis - 2006-03-20;

Vyr. psk. - 2010-12-22.

Profesinė patirtis 

Eilinis savanoris (SKAT Alytaus ATG) - 1993-07-07 - 1994-01-02; 

Sargybinis (LR KAM SKAT Alytaus rinktinė) -  1994-01-03 - 1995-04-27; 

Sargybos viršininko padėjėjas (LR KAM SKAT Alytaus rinktinė) - 1995-04-28 - 1996-03-10; 

Sargybos sargybinis (LR KAM SKAT Alytaus ATG) - 1996-03-11 - 1997-08-24; 

Atskirojo vežimų apsaugos sk. I-ojo poskyrio inspektorius (Transportavimo tarnyba) - 1997-08-25 - 1999-03-07; 

Skyrininkas (LK Transportavimo tarnyba;Atskirasis apsaugos būrys;Antrasis skyrius) - 1999-03-08 - 2003-06-25; 

Vyr. specialistas (LK judėjimo kontrolės centras; Operacijų skyrius S3) - 2003-06-26 - 2003-07-14; 

ADAMS vyresn. specialistas (LK judėjimo kontrolės centras, Štabas, Operacijų skyrius S3) - 2003-07-15 - 2006-03-07; 

Vyr. puskarininkis (LK logistikos valdyba, Vadovybė) - 2006-03-08 - 2007-04-23; 

Vyr. puskarininkis (LK logistikos valdyba, Vadovybė) - 2007-11-25 - 2008-06-13;

Vyr. puskarininkis (Gen. Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Akademijos viršininko sekretoriatas) - 2009-06-22 - 2011-02-28;

Vyr. puskarininkis (LK logistikos valdyba, Vadovybė) - 2011-03-01 - 2014-12-15; 

Vyr. puskarininkis (JŠ, sekretoriatas) - 2014-12-15.

 

MisijosAfganistanas - 2007-05-07 - 2007-11-15; 
Apdovanojimai 

Pajėgų lygmens medalis „Už pavyzdingą tarnybą"; 

Pajėgų lygmens medalis „Už pasižymėjimą"; 

KAS proginis įstojimo į NATO medalis; 

KAS medalis " Už tarptautines operacijas"; 

Ne 5 straipsnio NATO medalis už tarnybą NATO ISAF (Tarptautinėse saugumo paramos pajėgose); 

Padėkos, daiktinės dovanos.

 

Kalbų mokėjimas

 

Anglų ir rusų k.

 

Šeimyninė padėtis 

 

Vedęs, žmona Jurgita, dukros Emilija ir Augustė.

  
  
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2015-02-10
Sprendimas: Fresh Media