Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

linkas ministerija

OGB kariai - sportinių turnyrų dalyviai

2004-12-13

Į šį turnyrą buvo pakviesta ir KOP komanda, kurią atstovavo Oro gynybos bataliono kariai. Iš viso turnyre dalyvavo keturiolika komandų. Oro gynybos bataliono komanda užėmė septintąją vietą. Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi privalomosios pradinės karo tarnybos kariui eil. D. Šiaulianskui, kuris laimėjo penkias partijas.

Šių metų gruodžio 21 d. Oro gynybos bataliono  šachmatininkų komanda dalyvaus LK div. gen. Stasio Raštikio Puskarininkių mokyklos organizuojamame šachmatų turnyre, šios mokyklos keturioliktoms įkūrimo metinėms paminėti.

2004 m. gruodžio 18-19 d.d.  Radviliškio rajono sporto centras organizavo  mažojo futbolo turnyrą A. Ligeikos taurei laimėti, kuraime dalyvavo Oro gynybos bataliono kariai.

Be Oro gynybos batalionokomandos šiame turnyre dalyvavo:  LK Arsenalo,  „Šeduvos”, „Veteranų”,  „Žėručio”, „Jaunimo” ir kt. komandos. OGB komanda galutinėje įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą.