Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariai dalinosi Kalėdų šiluma kūdikių namuose

2012-12-20
image

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje tapo tradicija prieš metų šventes aplankyti pačius mažiausius Šiaulių gyventojus, Šiaulių miesto sutrikusio vystimosi kūdikių namų auklėtinius, vaikus kuriems likimas pašykštėjo laimės. Jau penktus metus iš eilės Aviacijos bazės kariai organizuoja labdaringą veiklą, kurios metu kariai ir darbuotojai aukoja drabužėlius, žaislus, higienos reikmenis arba tiesiog pinigėlius, už kuriuos perkamos būtiniausios kūdikiams priemonės. Šiais metais, sužinoję apie vykdomą akciją, prie karių prisidėjo ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Šiaulių rinktinės pasieniečiai.

 

  

 

Dovanas ir Kalėdinę šilumą kūdikių namų mažiesiems gyventojams atgabeno Kalėdų senis, lydimas gausaus būrio karių ir pasieniečių. Apstulbę ir maloniai nustebinti vaikučiai pradžioje nedrąsiai bendravo su svečiais. Vėliau mažieji svečių „nebepaleido", apsikabinę nuoširdžiai bendravo. Mažieji auklėtiniai atsidėkodami kariams ir pasieniečiams atliko specialiai tai progai parengtą programėlį: pašoko ir padainavo. Kiekvienas pasirodymas buvo lydimas svečių gausių aplodismentų. Kalėdų senis palinkėjęs vaikučiams ir vaikų namų personalui šiltų Kalėdų ir laimingų Naujųjų, prižadėjo būtinai sugrįžti ir kitąmet bei atsivesti dar gausesnį būrį palydovų su dovanomis.

 

   

Karių kalėdiniai renginiai tęsėsi šventomis mišiomis Šiaulių Šv. Ignaco Lojolos bažnyčioje, kur LK KOP kapelionas mjr. Virginijus Veilentas laikęs mišias, linkėdamas kariams, darbuotojams ir jų šeimų nariams Kalėdinio susikaupimo ir ramybės, išdalino kalėdaičius. Vakarą užbaigė Kalėdinis renginys skirtas Šiaulių įgulos vienetų karių ir Šiaulių sukarintų organizacijų pareigūnų vaikams miesto Kultūros centre. Renginyje vaikai žiūrėjo spektaklį, po kurio Kalėdų senis išdalino dovanėles.

 

 

Nuotraukos: Gintaras Šiuparys
Info: Aviacijos bazė.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media