Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP 2012 metai

Artilerinės oro gynybos ginkluotės m/48 žinių ir individualių įgūdžių atnaujinimas
2012-11-02
img

Spalio 22 - 31 d. Oro gynybos batalione (toliau - OGB) vyko Oro gynybos ginkluotės m/48 žinių ir individualių įgūdžių atnaujinimo pratybos. Pratybose Oro gynybos bataliono kariai ne tik atnaujino teorines žinias ir praktinius įgūdžius, bet ir apmokė dalį karių, kurie tarnybą OGB pradėjo jau nebenaudojant m/48 sistemos koviniame rengime.

null
Pagarbos ir atminties puoselėjimo tradicija tęsiama
2012-10-31
img

Lietuvos karo aviacijos istorija yra įamžinta daugelyje knygų, leidinių, ji saugoma muziejuose, ir toliau yra tęsiama. Daugelio šios garbingos istorijos dalyvių, Lietuvos karo lakūnų palaikai, jau seniai ilsisi įvairiose kapinėse.

null
NATO šalių medžių alėjoje čekai pasodino pirmą medį
2012-10-30
img

2012-10-29 NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdantys Čekijos KOP kariai pasiūlė Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje naują tradiciją - Baltijos šalyse misiją atliekantis skirtingas kontingentas pasodina šalies nacionalinį medį.

null
Danijos karališkųjų oro pajėgų Oro erdvės kontrolės grupės vizitas BVPC
2012-10-24
img

2012 m. spalio 23 d. BALTNET/Bendrajame valdymo ir pranešimų centre (toliau - BVPC) Karmėlavoje lankėsi Danijos karališkųjų oro pajėgų Oro erdvės kontrolės grupė. Vizito metu svečiai buvo supažindinti su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų struktūra, Lietuvos oro erdvės stebėjimo ir kontrolės sistemos kūrimosi istorija, trijų Baltijos valstybių bendradarbiavimu įkuriant ir vystant BALTNET projektą.

null
Karinių oro pajėgų vadas JAV Nacionalinio gynybos universiteto garbės menės narys
2012-10-24
img

Spalio 23 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose Nacionalinio gynybos universitete Karinių oro pajėgų vadas gen. mjr. Edvardas Mažeikis dalyvavo ceremonijoje, kurios metu buvo paskelbtas universiteto Tarptautinių bičiulių garbės menės nariu.

null
Apmokymai dirbti su Oro apžvalgos radiolokatoriumi
2012-10-22
img

2012 m. spalio 15-19 d. Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos radiolokaciniame poste Juodkrantėje vyko techninio personalo apmokymai dirbti su Oro apžvalgos radiolokatoriumi TRML-3D/32.

null
Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų vadas dalyvauja NATO karinių oro pajėgų simpoziume JAV
2012-10-19
img

Spalio 19-27 dienomis Lietuvos Karinių oro pajėgų vadas generolas majoras Edvardas Mažeikis dalyvaus NATO Karinių oro pajėgų vadų simpoziume Jungtinėse Amerikos Valstijose.

null
KOP kariai aplankė LLKS memorialą
2012-10-18
img

Š. m. spalio 16 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų štabo, Aviacijos bazės ir Oro gynybos bataliono kariai ir darbuotojai aplankė Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio memorialą ir rekonstruotą bunkerį. Su kariais susitiko ir prisiminimais pasidalino 1949 metų įvykių liudininkė, sodybos šeimininkė Julijona Mikniūtė - Petrėtienė.

null
Karo lakūno j. psk. Jono Masiulio 75-ųjų žūties metinių minėjimas
2012-10-17
img

Š. m. spalio 16 d. Radviliškio raj. Šiaulėnų gyvenvietėje vyko renginys skirtas karo lakūno j. psk. Jono Masiulio 75-osioms žūties metinėms paminėti. Minėjimo metu buvo atidengtas atminimo akmuo vieninteliam Tarpukario karo lakūnui kilusiam iš Radviliškio rajono atminti.

null
Karinių oro pajėgų paieškos ir gelbėjimo sraigtasparnis dalyvavo Donorystės dienoje
2012-10-15
img

Spalio 13 d. prie Baltojo tilto Vilniuje nusileido Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų paieškos ir gelbėjimo sraigtasparnis „Mi-8", kuris dalyvavo Nacionalinio transplantacijos biuro prie Sveikatos apsaugos ministerijos surengtoje Pasaulio ir Europos organų donorystės ir transplantacijos dienoje.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media