Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Su Lietuvos kariuomenės diena...

2012-11-26
image

 

 

2012 m. lapkričio 22 d., Lietuvos kariuomenės dienos paminėjimo išvakarėse, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos bendruomenė ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras sveikino šauniuosius savo draugus - Karinių oro pajėgų sraigtasparnių eskadrilės lakūnus.


Pirmą kartą mokyklos istorijoje vyko Lietuvos kariuomenės paminėjimas. Tam buvo skirta netradicinė veikla - pažintinė diena. Džiugu buvo sulaukti didelio būrio lakūnų, kurių daugelis atvyko jau ne pirmą kartą.

 

 

  
   

 

Mokyklos mokiniai dovanojo šventinį pačių paruoštą koncertą. Vėliau vyresniųjų klasių mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su lakūnais konferencijos metu. Sraigtasparnių eskadrilės vado pavaduotojas kapitonas Antanas Matutis papasakojo apie lakūnų dalyvavimą karinėje misijoje Afganistane ir įvairius karinius mokymus. Mažesnieji sulaukė svečių savo klasėse, kur trumpų susitikimų metu svečiai atsakė į mokinių klausimus, pasakojo apie savo darbą. Nebuvo užmiršti ir patys mažiausieji, lakūnai apsilankė priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupėse.

Po skanių pietų buvo surengtas draugiškas krepšinio turnyras, Sraigtasparnių eskadrilės taurei laimėti. Ši taurė buvo įsteigta šiai progai su viltimi, kad turnyras taps tradiciniu. Varžybose dalyvavo dvi mokinių, dvi lakūnų komandos, mokytojų komanda ir kultūros centro komanda. Taurę laimėjo lakūnų komanda, bet, bendru susitarimu, ji liko mokyklos muziejuje, kad kitais metais atitektų stipriausiems...

 

  


Dar kartą sveikiname visus karius su jų profesine švente, linkime sparnuotos sėkmės visur ir visada, o visiems lakūnams - giedro dangaus.


Daugiau nuotraukų www.lidijam.lt


Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos bendruomenė ir
Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras.
2012 m. lapkričio 23 d.

 

AB informacija

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media