Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP 2017 metai

Oro gynybos bataliono kariai dalyvavo susitikime su profesoriumi Valdu Rakučiu
2017-09-27
img
Š. m. rugsėjo 27 d. Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai Radviliškio kultūros centre dalyvavo susitikime su profesoriumi Valdu Rakučiu. Susitikimo metu profesorius plėtojo istorinius Lietuvos ir Lenkijos santykių ypatumus.
null
Pasiklydusios moters paieškai pasitelktas Karinių oro pajėgų sraigtasparnis
2017-09-23
img
Rugsėjo 22 d. 22.49 val. iš Jungtinio situacijų centro gauta informacija apie Telšių r. Šerpaičių k. pelkynuose (šalia Varnių m.) pasiklydusią 61 m. amžiaus moterį. 23.24 val. į orą pakeltas budintis Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparnis AS-365 „Dauphin" paieškos ir gelbėjimo užduočiai vykdyti.
null
Karinių oro pajėgų sraigtasparnis dalyvavo Alytaus rajone dingusios moters paieškos operacijoje
2017-09-23
img
Šeštadienį, rugsėjo 23 d., 14.30 val. Lietuvos kariuomenei gavus pranešimą apie penktadienį Alytaus r., Alovės sen., Alytaus šile, pasiklydusią moterį (gim. 1934 m.) paieškos operacijai vykdyti 15.10 val. buvo pasitelktas budintis Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparnis AS-365 „Dauphin".
null
Karinės oro pajėgos pradėjo ruoštis 100-osioms įkūrimo metinėms
2017-09-21
img
2019 metais Karinės oro pajėgos minės 100-ąsias įkūrimo metines. Sukakčiai įprasminti jau kitąmet Šiaulių regione planuojamos dvi ekspedicijos: Rėkyvos ežere ir buvusiame Šilėnų aviacijos poligo¬ne. Rėkyvos ežere bus ieškoma 1930 metais avariją patyrusio Karinių oro pajėgų lėktuvo „Šmolik Š20" liekanų, o Šilėnų miške bus ieškoma 1940 metų spalio mėnesį sovietų kariuomenės sunaikintos „Lituanica II" ir kitų lietuviškų lėktuvų pėdsakų.
null
Tarnyba Karo aviacijoje? Kodėl gi ne!
2017-09-19
img
Vytauto Didžiojo karo muziejus tęsia susitikimų ciklą „Susipažinkite - karinės specialybės"! Šį kartą kviečiame iš arčiau pažvelgti į Karinių oro pajėgų karių kasdienybę. Išgirsite pasakojimus apie tarnybą karo aviacijoje, sužinosite įdomiausias detales apie tarnybą tarptautinėje operacijoje Kandahare, Pietų Afganistane. Renginio svečiai taip pat papasakos, koks buvo Lietuvos karių sąlytis su talibais esant 50°C karščiui, apie išgyventas smėlio audras ir neregėtą ledų krušą.
null
Oro gynybos batalione – sukarinta vaikų stovykla „Nepabuvęs kareivėliu“
2017-09-15
img

Š. m. rugsėjo 13-15 d. Oro gynybos batalione vyko sukarinta vaikų vasaros stovykla „Nepabuvęs kareivėliu-8", kurią bendrai su Šiaulių Normundo Valterio Jaunimo mokykla organizavo Oro gynybos batalionas (toliau - OGB).

null
Oro gynybos batalione įvyko futbolo varžybos bataliono vado taurei laimėti
2017-09-07
img
Š. m. rugsėjo 7 d. Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalione (toliau - OGB) įvyko atviros futbolo varžybos bataliono vado taurei laimėti. Jau tradiciniu tapusiame turnyre dalyvavo komandos iš KOP Aviacijos bazės, KOP Ginkluotės ir technikos remonto depo, KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės, Karo policijos, Šiaulių apskrities policijos ir Oro gynybos bataliono.
null
Oro gynybos batalione vyko iškilminga bataliono vado skyrimo į pareigas ir nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių priesaikos ceremonija
2017-09-04
img
Rugsėjo 4 d. Oro gynybos batalione vyko ypatinga šventė - Oro gynybos bataliono vado skyrimo į pareigas ir nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių priesaikos ceremonija, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų karo lakūnų garbės ženklų „Plieno sparnai" ir aukštesnių karininko laipsnių suteikimo diena.
null
Oro gynybos batalione – iškilminga bataliono vado skyrimo į pareigas ir NPPKT karių priesaikos ceremonija
2017-09-01
img

Š. m. rugsėjo 4 d. 13.00 val. Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalione vyks iškilminga bataliono vado skyrimo į pareigas ir nuolatinės privalomosios pradinės tarnybos karių priesaikos davimo ceremonija. Oro gynybos bataliono vadu bus paskirtas mjr. Vaidas Šimaitis. Lietuvos valstybei prisieks penkiasdešimt karių, pasižadėdami ginti jos laisvę ir nepriklausomybę.

null
NATO dislokuoja Oro pajėgų vadovavimo ir valdymo centrą, siekiant sustiprinti oro pajėgų integraciją Baltijos šalyse ir Lenkijoje
2017-09-01
img

Šių metų rugsėjį NATO perdislokuojamojo oro pajėgų vadovavimo ir valdymo centro vienetai bus dislokuoti Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje dalyvauti pratybose RAMSTEIN DUST-II 17 „Ramšteino dukės" (angl., RADT-II 17).

null
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media