Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP Štabe vyko KOP vyriausiųjų puskarininkių ataskaitinis susirinkimas

2017-12-15
image

Š. m. gruodžio 15 d. Karinių oro pajėgų (toliau - KOP) štabe įvyko KOP struktūrinių vienetų vyriausiųjų puskarininkių (toliau - vyr. psk.) ataskaitinis susirinkimas.

 

Susirikinkime kiekvienas vyr. psk. pristatė savo vieneto aktualijas: kareivių ir puskarininkių etatų užpildymus ir ribinius skaičius, kareivių ir puskarininkių rotacijas, kokios pagrindinės rotacijų priežastys. Taip pat aptartos drausmės, išvaizdos ir elgesio aktualijos. KOP vyr. psk. pasidalino problematika bei išmoktomis pamokomis.


Susirinkimo dalyvius pasveikino ir pasidalino savo įžvalgomis KOP vadas plk. D. Guzas. Jis akcentavo vyr. psk. svarbą ir atsakingą rolę tinkamai parengiant ir atrenkant karius užimti jaunesniųjų vadų pareigas. KOP vadas dar sykį patvirtino ir patikino, kad būtent vyr. psk. yra bet kokio lygmens vado dešinioji ranka sprendžiant puskarininkių ir kareivių klausimus.

 

Į susirinkimą taip pat atvyko KOP štabo A1 skyriaus viršininkas mjr. M. Milieška. Kartu su vyr. psk. buvo keičiamasi nuomonėmis kaip konstruktyviai gerinti bendradarbiavimo kokybę ir suvienodinti siektinus tikslus bei kelius į juos.

 

Susirinkime taip pat sudalyvavo ir KOP kapelionas mjr. V. Veilentas, kuris pasidžiaugė, kad kapeliono ir vyr. psk. bendras tandemas yra be galo efektyvus sprendžiant įvairius karių tarnybos ir asmeninio gyvenimo probleminius klausimus.


Susirinkimo pabaigoje KOP vyr. psk. srž. mjr. A. Tamošiūnas pasidžiaugė sėkmingais 2017 m., padėkojo kariams už demonstruotą aukštą profesionalumą vykdant įvairias užduotis. Akcentavo, kad ateinantys 2018 m. atneš dar daug iššūkių, kuriuos tikimasi sklandžiai įveikti pasitelkus didelę ir motyvuotą KOP įvairių sričių specialistų komandą.

 

KOP vyr. psk. palinkėjo kolegoms ir toliau būti tikrais lyderiais, nes tik tikri lyderiai sugeba atskirti gerą nuo blogo.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media