Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP 2017 metai

NATO šalių Karinių oro pajėgų vadų simpoziume diskusijos apie puskarininkių rengimą
2017-03-20
img

Š. m. kovo 15-16 d. NATO Oro pajėgų komponento vadavietėje (toliau - AIRCOM) Ramšteino Aviacijos bazėje (Vokietija), vyko NATO šalių Karinių oro pajėgų (toliau - KOP) vadų simpoziumas, kuriame dalyvavo ir NATO šalių KOP vyriausieji puskarininkiai.

null
Plk. Devis Martusevičius dalyvavo NATO šalių Karinių oro pajėgų vadų simpoziume Ramšteine
2017-03-17
img

Kovo 15-16 d. Karinių oro pajėgų Štabo viršininkas atliekantis Karinių oro pajėgų vado funkcijas plk. Devis Martusevičius dalyvavo kasmetiniame NATO šalių Karinių oro pajėgų vadų simpoziume, kuriame kartu su kitais NATO šalių Karinių oro pajėgų vadais aptarė oro policijos ir oro gynybos vykdymo sąryšį, bei kitus su aviacija ir integruota oro gynyba susijusius klausimus ir iškylančius iššūkius.

null
Oro erdvės ir stebėjimo kontrolės valdyboje neatlygintina kraujo donorystės akcija
2017-03-16
img

Kovo 16 d. Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyboje buvo surengta kraujo donorystės akcija "Tu esi labai svarbus".

null
Moksleivių pažintinė ekskursija Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyboje
2017-03-15
img

Kovo 15 d. Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyboje lankėsi Kauno technologijos universiteto T. Vaižganto progiminazijos moksleiviai, vadovaujami mokytojų Rimos Mackevičienės ir Erikos Grėsienės. Moksleivius pasitiko ltn. Andrius Amelynas, kuris supažindino su Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos veikla, užduotimis ir tikslais, naudojamas technika: moksleiviai turėjo galimybę iš arti susipažinti su vidutinio apžvalgos siekio mobiliu radiolokatoriumi.

null
Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos minėjo 25-ąsias atkūrimo ir 98-ąsias Lietuvos karo aviacijos įkūrimo metines
2017-03-13
img

Kovo 10 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko iškilmingas Karinių oro pajėgų 25-ųjų atkūrimo ir 98-ųjų Lietuvos karo aviacijos įkūrimo metinių minėjimas. Minėjime dalyvavo Karinių oro pajėgų ir Kauno įgulos vienetų vadai, Nacionalinio transplantacijos biuro atstovai, nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnyba Oro gynybos batalione atliekantys kariai, kiti svečiai.

null
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga masinis Kauno įgulos karių bėgimas „Už laisvę“
2017-03-11
img

Minint 27 - ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines Kauno įgulos kariai pirmą kartą susivienijo masiniam bėgimui už laisvę simbolinėje Kauno miesto vietoje - Laisvės alėjoje.

null
Dingusio asmens paieškai pasitelktas KOP sraigtasparnis
2017-03-10
img

Kovo 10 d., apie 10.30 val., reaguojant į Policijos departamento prašymą, iš Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Šiauliuose pakilo sraigtasparnis Mi-8. Orlaivis policijos prašymu padės ieškoti Rėkyvos miškuose (Šiaulių r.) galimai pasiklydusio asmens.

null
Karinių oro pajėgų transporto lėktuvu "Spartan" organų donorų skraidinimo operacija
2017-03-08
img

Kovo 7 d. Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos gavo Nacionalinio transplantacijos biuro prašymą dėl skubaus donoro širdies pargabenimo iš Rygos (Latvija) persodinimo operacijai Vilniaus universiteto Santariškių ligoninėje. Pergabenimo operacijai buvo pasitelktas Karinių oro pajėgų transporto lėktuvas C-27J „Spartan". Tai antroji nuo kovo mėn. pradžios operacija, kuomet Lietuvos recipientų gyvybę gelbsti tarptautiniai donorai. Chirurgų brigada greitosios pagalbos automobiliu nuvyko į Rygoje esančią ligoninę, iš kurios ankstyvą trečiadienio rytą Karinių oro pajėgų transporto lėktuvu gydytojai su donorine širdimi grįžo į tarptautinį Vilniaus oro uostą.

null
Medaliais "Už pasižymėjimą“ apdovanoti Norvegijos gynybos ministerijos atstovai
2017-03-02
img

Kovo 1 d. Krašto apsaugos ministerijoje trims Norvegijos Karalystės gynybos ministerijos atastovams įteikti Lietuvos kariuomenės pajėgų medaliai "Už pasižymėjimą".

null
Dingusios šešiolikmetės paieškai buvo pasitelktas Karinių oro pajėgų sraigtasparnis
2017-03-02
img

Kovo 1 d. apie 16.30 val. atsižvelgiant į Lietuvos policijos prašymą, padėti vykdyti galimai pasiklydusios šešliolikmetės paiešką, buvo pasitelktas Karinių oro pajėgų sraigtasparnis Mi-8. Iš Kauno paieškos ir gelbėjimo posto pakilęs sraigtasparnis paiešką policijos prašymu vykdė Rūdiškės miškuose (Trakų r.). Žvalgyba iš oro buvo nutraukta, policijos patruliams Vilniuje pastebėjus ieškomą merginą.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media