Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP 2018 metai

Karinių oro pajėgų vadas dalyvaus Rytų Europos oro galios konferencijoje
2018-12-11
img

Š. m. gruodžio 11-12 d. Karinių oro pajėgų vadas dalyvaus Rytų Europos oro galios konferencijoje, kur skaitys pranešimą tema „Treniravimosi infrastruktūros ateities oro operacijoms paremti pristatymas".

null
Protmūšyje drauge su Kauno jėzuitų gimnazija
2018-12-11
img

Kauno miesto Jėzuitų gimnazijoje vyko bendrojo ugdymo mokyklų 10 (II gimnazijos ) klasės mokinių protmūšis „Nepriklausomybės kovos". Net dešimt įvairių miesto gimnazijų išstatė savo komandas. Protmūšio organizavimo tikslas buvo taikant aktyvius ir netradicinius mokymo metodus ugdyti nuostatą, kad kiekvienas mokinys turi gerai išmanyti ir suprasti savo šalies istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo gimtine jausmą, puoselėti gimtojo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes.

null
Oro gynybos batalionas apdovanojo geriausius metų karius
2018-12-07
img

Gruodžio 7 d. Oro gynybos bataliono kolektyvas Radviliškio kultūros centre minėjo Šv. Barboros - artileristų ir oro gynybinikų dieną. Šventėje dalyvavo ir visus susirinkusius svečius bei karius sveikino Karinių oro pajėgų vadas plk. Dainius Guzas, o karius laimino ir Šv. Barboros tradicijas pristatė Karinių oro pajėgų kapelionas plk. ltn. Virginijus Veilentas. Renginyje apsilankė ir gausus būrys svečių iš kitų LK vienetų bei bataliono nuolatiniai partneriai ir draugai. Šventės muzikinį foną padėjo sukurti Karinių oro pajėgų orkestras.

null
Oro gynybos bataliono vadas: jei kažkada galėjome tik pasvajoti apie efektyvų „ežį“ iš artimojo nuotolio oro gynybos sistemų, tai artimiausiu metu turėsime „ežį“ su ilgesniais ir aštresniais spygliais
2018-12-06
img

Interviu su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono vadu majoru Vaidu Šimaičiu - apie OGB ištakas, plėtrą, pasiruošimą naujai ginkluotei ir kaip sekasi šauktiniams kariams per devynis mėnesius išmokti numušinėti priešiškus lėktuvus.

null
Pradedami eksploatuoti vienus moderniausių radarų regione
2018-12-04
img

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos (OESKV) kariai pradeda oro erdvės stebėjimą su dviem NATO šalies gamintojo tolimojo siekio trijų dimensijų (3D) radarais Antaveršyje (Prienų r.) ir Degučiuose (Šilutės r.).

null
„Lietuvos karžygio“ statulėlė įteikta skęstančiuosius gelbėjusiai kariuomenės sraigtasparnio įgulai
2018-11-26
img

Lapkričio 22 dieną Vilniuje, Nacionalinėje filharmonijoje, atkurtos kariuomenės 100-mečiui paminėti skirto koncerto metu Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas įteikė "Lietuvos karžygio" apdovanojimą. Jau 11 metus teikiamas apdovanojimas šiais metais pirmą kartą atiteko net penkiems žmonėms - už į nelaimę patekusiųjų gelbėjimą sudėtingomis sąlygomis apdovanota visa Karinių oro pajėgų sraigtasparnio įgula.

null
Lietuvos kariuomenės atkūrimo 100-mečio paminėjimas Smalininkuose
2018-11-26
img

Lapkričio 16 d. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinėje mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena, skirta Lietuvos kariuomenės 100-mečiui paminėti, kurioje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės lakūnai ir gelbėtojai - kpt. Mindaugas Lazutka, kpt. Mindaugas Kisielius, kpt. Kazimieras Lomanas, kpt. Gediminas Puišys, vyr. srž. Raimondas Jankauskas, vyr. srž. Juras Grigaliūnas bei Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono kariai.

null
Baigėsi orlaivių atpažinimo kursas
2018-11-16
img

Š. m. lapkričio 16 d., Karinių oro pajėgų  Mokymo centre baigėsi kvalifikacijos kėlimo kursas - Orlaivių atpažinimas. Orlaivių atpažinimo kursas - suteikia žinių orlaivius atpažinti pagal jų tipą, modelį ir siluetą.

null
Kauno įgula iškilmingai paminės Lietuvos kariuomenės 100-ąsias atkūrimo metines
2018-11-16
img

Lietuvos kariuomenės 100-ųjų atkūrimo metinių minėjimo renginiai Kauno įguloje pradedami lapkričio 23 d. 12.00 val. Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. 1990 m. lapkričio 23 d., čia, Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje buvo perlaidoti Nežinomo kareivio palaikai ir Lietuvos Respublikai prisiekė pirmieji Kauno ir Vilniaus savanoriai. Taip pat bus dedamos gėlės prie Nežinomo kareivio kapo ir Laisvės paminklo.

null
Latvijos ir Lietuvos karinių oro pajėgų Mokymo centrų susitikimas
2018-11-15
img

Š. m. lapkričio 14 d., Karinių oro pajėgų (toliau- KOP) Mokymo centre (toliau - MC), lankėsi Latvijos KOP MC atstovai.  Susitikimo metu buvo pristatytas KOP MC, jo vykdomos užduotys ir RBS70 bei GROM treniruoklių klasės taip pat aptartos bendradarbiavimo perspektyvos tarp Latvijos ir Lietuvos KOP Mokymo centrų.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 12 |Pirmyn

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media