Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP 2019 metai

Oro gynybos batalione lankėsi Švedijos gynybos atašė
2019-01-18
img

Sausio 17 d. Oro gynybos batalione oficialiu vizitu lankėsi Švedijos gynybos atašė, pulkininkas leitenantas Örjan STRÖM. Vizito metu gynybos atašė buvo supažindintas su Oro gynybos bataliono istorija, jam keliamais uždaviniais, esama struktūra, ginkluote bei iššūkiais ir ateities perspektyvomis oro gynybos kontekste. Taip pat buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo su Švedijos kariuomene galimybės OGB radarų operatorių rengime.

null
Oro gynybos batalionas išleido į atsargą 4-ąją NPPKT karių laidą
2019-01-08
img

Sausio 8 d. 9 mėnesius trukusią tarnybą Oro gynybos batalione baigė ir į atsargą iškilmingai išlydėti 46 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (toliau - NPPKT) kariai.

null
Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose vadovavimą NATO Baltijos šalių oro erdvės misijai perėmė Lenkijos karinės oro pajėgos
2019-01-03
img

„NATO oro policija yra ne tik sąjungininkų vienybės įrodymas. Siekiant užtikrinti stabilumą, stiprinti atgrasymą ir greitą reagavimą į saugumo grėsmes regione, tai turėtų būti ir oro gynybos misijos dalis", - NATO oro policijos misijos Baltijos šalyse pasikeitimo ceremonijoje sausio 3 d. pabrėžė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media