Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Baigėsi Karinių oro pajėgų pratybos "Baltijos Bikinis 2019"

2019-09-06
image

Baigėsi savaitę (nuo 2019-09-02 iki 2019-09-06) trukusios Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės pratybos "Baltic bikini 2019".


Pratybų metu siekta pagilinti skraidančiojo personalo įgūdžius išsigelbėti iš avariją patyrusio ir nuskendusio orlaivio gniaužtų. Pratybos vyko dviem etapais: treniruotės baseine ir vertinamieji nerimai jūroje, kur bangos siekė apie 1.5 metro.


Jūroje pratybų dalyviai turėjo pademonstruoti ko buvo išmokyti t.y. kaip taisyklingai elgtis ekstremaliose situacijose, panaudoti asmeninius gelbėjimosi ekipuotės elementus (suspausto oro balionėlį, skirtą kvėpuoti po vandeniu, gelbėjimosi liemenę, kurią turėjo aktyvuoti išnėrus iš vandens bei nuplaukti ir įlipti į gelbėjimosi plaustą).


Dalyvius į jūrą išplukdė Karinių jūrų pajėgų laivas "Jotvingis", saugumą vandenyje užtikrino Povandeninių veiksmų komandos narai, o sveikatos būkle rūpinosi Karo medicinos tarnybos personalas. Iš atviros jūros pratybų dalyviai buvo išgelbėti LK KOP sraigtasparniais Mi-8 bei AS-365. Visi pratybų dalyviai sėkmingai įvykdė ir pasiekė iškeltus tikslus.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media