Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

NATO Oro pajėgų vadavietės (AIRCOM) vadas generolas Jeffrey L. Harrigian dėkoja Lietuvos kariuomenės Karinėms oro pajėgoms už bendradarbiavimą

2019-08-13
image

Pirmadienis, rugpjūčio 12 d. (Kaunas). NATO Oro pajėgų vadavietės (AIRCOM) vadas generolas Jeffrey L. Harrigian susisiekė su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų vadu plk. Dainiumi Guzu ir padėkojo už sėkmingą bendradarbiavimą bei aptarė ateities perspektyvas.


Pokalbį inicijavęs jau pačioje pradžioje gen. Jeffrey L. Harrigian pasveikino LK KOP vadą plk. Dainių Guzą ir prašė perduoti sveikinimą visiems KOP kariams su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų įkūrimo 100-čiu. Padėkojo už indėlį prisidedant prie tarptautinių pratybų „Rapid forge" („Spartus atsakas"). Tai pat gen. Jeffrey L. Harrigian pasidžiaugė ir padėkojo LK KOP vadui už puikiai suorganizuotą labai aktualią tarptautinę konferenciją „Oro galios įtaka ir galimas indėlis į Baltijos jūros regiono gynybą", kurioje dalyvavo jo deleguotas pavaduotojas mobilizacijai gen. maj. John B. Williams. Gen. maj. John B. Williams dalyvavo ne tik konferencijoje, bet ir aviacijos šventėje „Sakalo sparnai 2019", kuri vyko LK KOP Aviacijos bazėje Šiauliuose. Abu renginiai paliko itin gerą įspūdį, ką pavaduotojas ir perdavė savo vadui gen. Jeffrey L. Harrigian.


Plk. Dainiaus Guzo pakviestas gen. Jeffrey L. Harrigian sutiko dalyvauti Lietuvoje, Karinių oro pajėgų aviacijos bazėje Šiauliuose vyksiančioje oro policijos misijos pasikeitimo ceremonijoje šių metų rugsėjo 3 dieną, bei savo vizito metu su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų vadu aptarti Baltijos regiono valdymo ir pranešimų centrų bendradarbiavimą ir mūsų integruotos oro gynybos planus.


Užbaigdamas pokalbį, savo ruožtu plk. D. Guzas padėkojo gen. Jeffrey L. Harrigian už nuoseklias JAV KOP ir NATO AIRCOM pastangas, stiprinant Lietuvos ir regiono oro erdvės saugumą.

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media