Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Oro gynybos batalionas iškilmingai paminėjo - 19-ąsias įkūrimo metines

2019-09-06
image
Rugsėjo 5 d. Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalionas (toliau - OGB) minėjo 19-ąsias įkūrimo metines.
Visą dieną bataliono kolektyvą džiugino šventinė atmosfera. Buvo organizuojamos įvairiausios veiklos: iš ryto vyko tradicinis renginys „Oro gynybininko kelias", vėliau iškilminga gimtadienio minėjimo ceremonija, o dar vėliau kariams buvo sudarytos sąlygos stebėti Lietuvos rinktinės rungtynes.
Bataliono įkūrimo metinių paminėjimą vainikavo iškilminga ceremonija, į kurią atvyko gausus būrys svečių: Karinių oro pajėgų padalinių ir kitų karinių dalinių vadai, Radviliškio miesto švietimo įstaigų atstovai.
Ceremonijoje bataliono kolektyvą gimtadienio proga sveikino Karinių oro pajėgų vadas pulkininkas Dainius Guzas, Karinių oro pajėgų kapelionas plk. ltn. dr. Virginijus Veilentas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir bataliono vadas majoras Vaidas Šimaitis.
Iškilmingos rikiuotės metu, karininkams - leitanantams Andriui Strockiui ir Žydrūnui Gudavičiui, buvo suteikti aukšteni karininko laipsniai (vyresniojo leitenanto), kariams įteikti įvairūs medaliai, padėkos už pademonstruotą profesionalumą, gerą pasirengimą ir pavyzdingą bataliono atstovavimą pratybų metu bei suteikti aukštesni eilinių ir puskarininkių laipsniai.
Rikiuotė metu buvo apdovanoti kariai greičiausiai įveikę „Oro gynybininko kelio" užduotis ir surinkę daugiausią taškų. Jaus tapo eil. Arnas Žalys ir ltn. Arnas Naudžiūnas.
Pabaigoje, Bataliono vadas majoras Vaidas Šimaitis ir Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas pasirašė bedradarbiavimno sutartį, pagal kurią bus bendradarbiaujama plėtojant bei įgyvendinant pilietines, kultūrines, sportines bei neformalaus švietimo veiklas.Nuotr. aut.: Aelita Dambrauskienė ir vyr. eil. Aivaras Dankis

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media