Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kariuomenė nuo A iki Ž

 

A

Aviacijos bazė 

 

D
Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomasis pulkas


Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas


Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla

 

Depu tarnyba

 

G
Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centras


Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija


Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalionas

 

Ginkluotės ir technikos remonto depas

 

Į
Įgulų aptarnavimo tarnyba

 

Y
Ypatingosios paskirties tarnyba

 


Judėjimo kontrolės centras


Jungtinis štabas


Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas

 

K
Karaliaus Mindaugo husarų batalionas


Karinės jūrų pajėgos


Karinės oro pajėgos


Karinių jūrų pajėgų  Mokymo centras


Karinių jūrų pajėgų Jūros ir pakrančių stebėjimo tarnyba


Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras


Karinių jūrų pajėgų Povandeninių veiksmų komanda


Karinių jūrų pajėgų Karo Laivų Flotilė 


Karinių jūrų pajėgų Logistikos tarnyba


Karo kapelionai


Karo kartografijos centras


Karo medicinos tarnyba


Karo policija


KASP Dainavos apygardos 1-oji rinktinė


KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė


KASP Didžiosios kovos apygardos 8-oji rinktinė


KASP Vyčio apygardos 5-oji rinktinė

 

KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė, Šiauliai


KASP Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė


Kauno įgulos karininkų ramovė

 

Klaipėdos įgulos karininkų ramovė 


Kovinių narų tarnyba


Krašto apsaugos savanorių pajėgos


Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas

 

L
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas


Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionas


Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalionas


Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalionas


Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas


Lietuvos kariuomenės vadovybė


Logistikos valdyba

 

M
Materialinių resursų departamentas


Mokymo ir doktrinų valdyba


Mechanizuotoji pėstininkų brigada „Geležinis vilkas"

 

O
Ordinariatas

 

Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba

 

Oro gynybos batalionas

 

S
Sausumos pajėgos

 

Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centras


Specialiųjų operacijų grandis


Specialiųjų operacijų pajėgos

 

V
Vilniaus įgulos karininkų ramovė


Vytauto Didžiojo jėgerių batalionas

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2017-02-03
Sprendimas: Fresh Media