Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo policija pasirūpins vaikų saugumu prie mokyklų

2016-09-02
image

Rugsėjo mėnesio pirmosiomis dienomis Karo policija, bendradarbiaudama su Lietuvos policija, dalyvauja saugaus eismo akcijoje „Apsaugok mane“. Mokslo ir žinių šventės metu karo policininkai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose budės prie mokyklų ir rūpinsis grįžusių iš vasaros atostogų moksleivių saugumu. Tokią akciją Karo policija vykdo jau ne pirmus metus ir, kaip kiekvienais metais, prioritetas bus teikiamas budėti prie mokyklų, kurios yra netoli dalinių ir kurias lanko karių vaikai. Šiais metais moksleivių saugumu pasirūpins apie dvidešimt karo policininkų. Karo policijos patruliai ne tik užtikrins, kad moksleiviai saugiai pereitų gatvę, bet ir pamokys mažuosius eismo dalyvius taisyklingai tai daryti, o vaikų tėveliams primins saugaus eismo reikalavimus, nes vaikai visada seka jų pavyzdžiu, todėl suaugusiųjų nuolatinis drausmingas ir atsakingas elgesys kelyje tiesiog būtinas. Rūpindamiesi moksleivių saugumu ir tamsiuoju paros metu, karo policininkai vaikams dalys atšvaitus ir pamokys, kaip juos tinkamai nešioti.

Rugsėjo pradžioje Karo policija kviečia visus eismo dalyvius būti tolerantiškus, laikytis KET reikalavimų, o vairuotojus važiuoti dėmesingai, ypač ties mokyklomis, nes tik visi kartu saugodami ir gerbdami vieni kitus galėsime išvengti skaudžių nelaimių kelyje.

 

Viešųjų ryšių karininkas

kpt. Pavelas Lukjanovas

 

Nuotraukų autoriai:

  • Ieva Budzeikaitė;

  • Karo policijos karių asmeninis archyvas.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media