Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Nuoširdi padėka karo policijai

2016-09-21
image

Karo policija gavo nuoširdų pilietės A. Č. elektroninį padėkos laišką.

Kaip paaiškėjo, š. m. rugsėjo 20 d. Karo policijos Vilniaus įgulos karys vyr. srž. Vaidas Genys, grįždamas po budėjimo namo, padėjo į nepavydėtiną situaciją patekusiai moteriai ir jos vaikui.

Kaip parašė moteris, ji su savo 9 mėn. sūnumi atvyko į Vilniaus prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“ apsipirkti. Pastačiusi mašiną automobilių stovėjimo aikštelėje ir išlipusi iš jos, moteris uždarė automobilio dureles. Nuėjo prie bagažinės išimti sūnaus vežimo – o ji neatsidaro. Priėjo prie durelių – neatsidaro. Automobilis užsirakino! Automobilis buvo neseniai įsigytas ir moteris dar nežinojo visų jo naudojimo subtilybių. Suvokus, kas atsitiko, kaip rašo moteris, „kojos nutirpo“ – viduje liko užrakintas 9 mėnesių sūnus, rankinė su raktais ir telefonu!

Pamačiusi pro šalį ėjusį karo policininką (Vaidą Genį), puolė prie jo ir susijaudinusi paaiškino, kas nutiko. Vaidas pradėjo moterį guosti, kad viskas bus gerai, davė savo telefoną, kad ji galėtų paskambinti vyrui, o pats pradėjo raminti vaiką. Moteris dėkoja kariui, kad šis visą laiką ją palaikė, nes kitaip ji būtų visiškai palūžusi. Karo policininkas paskambino savo kolegoms, kurie buvo susidūrę su panašia situacija, ir išsiaiškino, kokios tarnybos gali padėti. Tuo pat metu nenustojo raminti pilietės ir jos sūnaus. Kai atvyko avarinė automobilių tarnyba ir atrakino dureles, Vaidas vaikui „už drąsą“ padovanojo atšvaitą su Karo policijos simbolika.

Perduodame moters dėkingumo žodžius: „Mūsų šeima nori iš visos širdies padėkoti Vaidui Geniui, dirbančiam Karo policijoje, kuris neliko abejingas! Nepaliko mūsų vienų bėdoje! Jūs angelas!“

Vyr. srž. Vaidas Genys Karo policijoje tarnauja jau trylika metų. Per tiek tarnybos metų karo policininkas buvo daug kartų skatintas ir apdovanotas kariuomenės lygmens medaliais. Tiesioginiai vadai Vaidą Genį apibūdina kaip patikimą, kompetentingą ir drausmingą karį, kuris visada noriai prisiima sudėtingas užduotis, o savo veiksmais nuolat rodo pavyzdį kolegoms. Todėl toks Vaido Genio nuoširdus poelgis visiškai nenustebino jo tarnybos draugų, o tik patvirtino gerą nuomonę apie jį.   

 

 

 

Karo policijos Viešųjų ryšių karininkas

kpt. Pavelas Lukjanovas

 

Nuotrauka iš vyr. srž. Vaido Genio asmeninio archyvo

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media