Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Rugsėjo 29-30 dienomis vyko trijų Baltijos šalių Karo policijos vadų susitikimas

2016-10-10
image

Rugsėjo 29-30 dienomis Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko Lietuvos, Latvijos ir Estijos Karo policijos vadų susitikimas. Tokie trijų Baltijos šalių pasitarimai (vizitai) rengiami kartą per metus rotaciniu principų, kurioje nors vienoje iš Baltijos šalių. Šiais metais susitikimo šeimininkai buvo Lietuviai.

                 Vizito metu Karo policijos vadai pristatė savo pajėgų pasiektus rezultatus, aptarė priimtas naujoves ir pastarųjų metų esminius pokyčius. Buvo apžvelgtos problemos ir sunkumai, su kuriais teko susidurti vykdant Karo policijos funkcijas bei užduotis. Taip pat aptarti artėjantys kitų metų sąjungininkų pajėgų priėmimo iššūkiai.

Susitikime nemažai dėmesio buvo skirta Baltijos šalių Karo policijos tarpusavio bendradarbiavimo klausimams aptarti. Karo policijos vadai diskutavo apie šiuo metu vykdomus ir netolimoje ateityje planuojamus trišalio koordinavimo veiksmus, kurie padės operatyviau pasidalinti pratybose ir kursuose įgytą patirtimi, profesinio rengimo žiniomis, arba kitą aktualią informaciją. Tokiu būdu bus stengiamasi tobulinti Baltijos šalių Karo policijos profesionalumą ir nuolat kelti karo policininkų kvalifikaciją ir profesionalumą.

Sekančiais metais trijų Baltijos šalių Karo policijos vadų susitikimas planuojamas Estijoje.

 

Viešųjų ryšių karininkas

kpt. Pavelas Lukjanovas

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media