Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo policininkas Vilniuje sulaikė girtą ir agresyvų kelių gaidelį

2017-09-20
image

Š. m. rugsėjo 19 d. apie 16.20 val. Vilniaus mieste uniformuotas karo policininkas vyr. eil. Igoris Klemka tarnybine mašina vyko atlikti užduoties. Artėdamas prie Nemenčinės plento ir Saulėtekio alėjos sankryžos, karys pastebėjo susidariusią automobilių spūstį. Įvertindamas, kad jau buvo darbo laiko pabaiga ir tokios spūstys nieko nestebina, karo policininkas kantriai laukė savo eilės, kol galės įveikti sankryžą. Netikėtai prie Karo policijos automobilio iš priešpriešinės juostos privažiavo civilinė mašina ir jos vairuotojas paprašė kario suvaldyti susidariusią pavojingą situaciją sankryžoje. Karo policininkas, įjungęs automobilio spec. paskirties švyturėlius ir garsinį signalą, aplenkė spūstį ir įvažiavo į sankryžą, kurioje pamatė spūsties priežastį – autoįvykį, susidūrus automobiliams „Opel Omega“ ir „Isuzu Biox“. Pirminiais duomenimis, automobilis „Opel Omega“, judėdamas iš Nemenčinės pusės Vilniaus centro link, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobilius „Isuzu“. Automobiliai nebuvo stipriai apgadinti, bet „Opel Omega“ vairuotojas norėjo pasišalinti iš įvykio vietos, o „Isuzu“ vairuotojas bandė jį sulaikyti. „Opel“ vairuotojas, maždaug 40-ies metų amžiaus vyras, buvo labai agresyviai nusiteikęs, šiurkščiai stumdė „Isuzu“ vairuotoją, garbaus amžiaus vyriškį, ir jau buvo beužsimojęs suduoti smūgį. Būtent tuo momentu vyr. eil. Igoris Klemka spėjo pribėgti ir sugriebti agresorių už rankos, reikalaudamas liautis smurtauti. Karo policininkas pastebėjo, kad konfliktuojantis asmuo buvo akivaizdžiai neblaivus – nuo vyro sklido stiprus alkoholio kvapas, jo akys buvo apsiblaususios, o kalba nerišli. Asmuo, net matydamas, kad jį bando sulaikyti uniformuotas pareigūnas, neapsiramino ir stengėsi ištrūkti jėga. Karys, panaudodamas kovos veiksmus, užlaužė vyrui rankas, uždėjo antrankius ir perspėjo, kad bus panaudotos pipirinės dujos, jei asmuo priešinsis toliau. Sutramdęs smurtautoją, vyr. eil. Igoris Klemka automobilio „Isuzu“ vairuotojo pasiteiravo, ar jam nereikalinga med. pagalba, bet vyras užtikrino, kad viskas gerai ir medikų pagalbos atsisakė. Tuo momentu į įvykio vietą atskubėjo iškviesti policijos ekipažai. Kariui perduodant pareigūnams smurtavusį asmenį, pastarasis pradėjo įžeidinėti policijos patrulius, o prie jo dar prisijungė ir automobilio „Opel Omega“ keleivis, kuris iki savo kolegos sulaikymo nerodė akivaizdžios agresijos. Todėl policijos pareigūnams teko sulaikyti abu asmenis ir išvežti juos į komisariatą aplinkybėms aiškintis.

Likę įvykio vietoje policijos pareigūnai ir automobilio „Isuzu“ vairuotojas padėkojo karo policininkui už laiku suvaldytą situaciją ir profesionaliai atliktą darbą.

 

Karo policijos Viešųjų ryšių karininkas

kpt. Pavelas Lukjanovas

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media