Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo policija dalyvavo Krašto apsaugos sistemos dienos renginiuose

2018-10-15
image

Š. m. spalio 8–12 d. kariniuose daliniuose ir poligonuose buvo minima Krašto apsaugos sistemos diena. Karo policija prisijungė prie kitų karinių dalinių pagal Karo policijos įgulų atsakomybės rajonus visoje Lietuvoje ir  moksleiviams pristatė kario profesiją ir Karo policijos veiklą.

Karo policininkai bendradarbiavo su Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Divizijos Generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla, Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centru, Mechanizuotąja pėstininkų brigada „Geležinis Vilkas“, Motorizuotąja pėstininkų brigada „Žemaitija“ ir Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalionu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Tauragėje, Pabradėje, Rukloje ir Radviliškyje, susitikdami su šių miestų gimnazijų auklėtiniais ir vidurinių mokyklų moksleiviais. Jiems pristatė Karo policijos istoriją, uždavinius, tarnybos specifiką, iš arti rodė ginkluotę ir karinę techniką, mokė šaudyti naudodami šratasvydžio ginklus „Glock“ ir „G36“. Ne tik moksleiviai, bet ir pedagogai džiaugėsi turėdami galimybę susipažinti su kario veikla, paragauti kariškos košės, pakilnoti kario ekipuotę, pasifotografuoti automobilio „HMMWV“ bokštelyje ir kvietė bendradarbiauti ir ateityje vėl atvykti į jų mokyklas.

Karo policija dalyvauja Krašto apsaugos sistemos dienos renginiuose nuo 2014 m., tai jau tradicinis kariuomenės renginys, kurio metu ir karo policininkai turi galimybę pabendrauti su moksleiviais, ir moksleiviai iš arčiau susipažįsta su tarnybos kariuomenėje specifika ir plečia savo akiratį, o galbūt net nusprendžia po mokslų tarnauti Lietuvos kariuomenėje.  

Straipsnio autorė

LK KP VRK kpt. Eglė Stankevičiūtė

Nuotraukų autorė

LK KP CIMIC vyr. eil. Eglė Šiaučiulytė

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media