Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Trijų Baltijos valstybių Karo policijos vadų susitikimas

2018-12-14

Gruodžio 12-14 dienomis karo policijos vadas plk. ltn. Laimas Baliūnas ir Kauno įgulos vadas mjr. Ramūnas Jankauskas lankėsi Rygoje, kur dalyvavo, kasmetiniame vadinamajame   „ 3B“ , t.y. trijų Baltijos valstybių karo policijos vadų susitikime.

Estijos, Latvijos ir Lietuvos karo policijų vadai  susirinkimo metu lankėsi Adaži poligone, aplankė brigadą, bei logistikos pajėgas dislokuotas Adaži.  Karo policijų  vadai  pristatė problemas ir iššūkius su kuriais susidūrė pastaraisiais metais, nacionalinių prezentacijų metu pristatė bendradarbiavimą su priešakinių pajėgų batalionuose dislokuotais karo policininkais, naujus pirkinius, tarnybų plėtrą per metus, aktualijas ir planus 219 – iesiems, buvo diskutuojama apie BALTBAT‘o projektą. Plk. ltn. Laimas Baliūnas pakvietė kaimyninių valstybių kompetentingus pareigūnus prisijungti ir dalyvauti 2019 m. liepos mėnesį Lietuvoje planuojamose rengti asmenų apsaugos pratybose.

Tradiciškai trijų Baltijos valstybių Karo policijos vadų susitikimas organizuojamas prieš Kalėdas, metų pabaigoje, su tikslu aptarti nuveiktus metų darbus Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje. Susitikimas kiekvienais metais organizuojamas vis kitoje  Baltijos jūros šalyje, Karo policijos vadas plk. ltn. Laimas Baliūnas grįžęs iš susitikimo džiaugėsi, kad ateinančiais 2019 m. šis susitikimas bus organizuojamas Lietuvoje, taip pat KP vadas teigė tikintis, kad Latvijos ir Estijos karo policijų atstovai atvyks į Karo policijos įkūrimo šimtmečio minėjimą 2019-ųjų kovo mėnesį.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media