Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Du karo policininkai išlydėti į tarptautinę operaciją Viduržemio jūros regione

2019-01-17
image

Šiandien Klaipėdoje, Karinių Jūrų pajėgų štabe vyko karių įvykstančių į ES Tarptautinę operaciją Viduržemio jūros regione "SOPHIA" išlydėtuvių ceremonija. Kartu su KJP kariais į operaciją buvo išlydėti ir du karo policininkai. Tai jau ketvirtoji karo policininkų pamaina šioje tarptautinėje operacijoje.

Operacijos "SOPHIA" tikslas - suardyti neteisėto žmonių gabenimo ir prekybos žmonėmis Viduržemio jūros regiono pietų centrinėje dalyje verslo modelį. O taip pat, mokyti Libijos pakrančių apsaugos ir karinio jūrų laivyno pajėgas ir prisidėti įgyvendinant Jungtinių Tautų ginklų embargą atviroje jūroje prie Libijos krantų.
Šioje ES operacijoje dalyvauja 26 ES šalys, kurios skiria karinius laivus, orlaivius ir kitus karinius pajėgumus operacijos užduotims atlikti. Karo policininkai į operaciją skiria ikiteisminio tyrimo tyrėją ir paramediką. Lietuvos Karo policijos kariai šioje tarptautinėje operacijoje dalyvauja rotacijos principu iš kiekvienos karo policijos įgulos. Šiuo metu operacijoje yra tyrėja iš Vilniaus, o ją pakeisti vyksta tyrėjas iš Šiaulių ir paramedikas iš Violniaus. Linkime sėkmės kariams ir lauksime sugrįžtant!

 

Nuotraukos vyr. srž. Mariaus Mikelėno 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media