Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo policininkai susitiko su Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos Teisės studijų programos studentais

2010-03-25
image

Kovo 23-24 d. Lietuvos kariuomenės karo policijos Vilniaus įguloje lankėsi Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos studentai.

 

Šios aukštosios mokyklos studentai viešėjo Karo policijoje norėdami iš arčiau pažvelgti į Karo policijos tarnybos specifiką, aplinką, susipažinti su tarnyboje naudojamomis specialiosiomis priemonėmis.

 

Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros vedėja, Studentų mokslinės draugijos vadovė Jolita Malinauskaitė sakė, kad Teisės studijų programos studentai domisi visų teisėsaugos institucijų veikla Lietuvoje.

 

Karo policijos atstovai studentams papasakojo apie Karo policijos struktūrą, uždavinius ir funkcijas, karo policininkų tarnybą tarptautinėse misijose, pristatė karo policininkų naudojamą ginkluotę ir specialiąsias priemones.

 

Studentai atidžiai apžiūrėjo kriminalistikos techniką, kuri naudojama įvykio vietos apžiūroms ir nusikalstamoms veikoms tirti.

 

Jaunuoliai turėjo puikią progą tiesiogiai pabendrauti su kariais, užduoti jiems įvairiausius klausimus ir suprasti, kokia yra karo policininko kasdienybė, nuolatinė veikla. Visi kartu aptarė Karo policijos praktinės veiklos aktualijas.


Srž. Jūratė Masiulienė, Karo policija.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media