Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Viršininkas

 

Plk. Arūnas Balčiūnas

Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos viršininkas

 

GIMIMO VIETABiržai, Lietuva
GIMIMO DATA

1960 m. rugpjūčio 16 d.

IŠSILAVINIMAS  

1978-1982  Vilniaus radiotechnikos priešlėktuvinės gynybos vadų mokykla;

1988-1991 Maršalo Govorovo L.A. vardo karo akademija (Ukraina);

1997-1998  Brno karo akademija;

2007-2008  NATO gynybos koledžas.

BAIGTI KURSAI  

1998 - Kovinis junginių panaudojimas - BRNO karo akademija (Čekija);

2003  - Saugumo ir tarp. santykių kursai - Garmišo saugumo ir tarptautinių santykių koledžas (Vokietija);

2003 - integruoti kursai - NATO gynybos koledžas (Italija);

2006 - karinės anglų kalbos kursai - DB (Jungtinė Karalystė);

2008 - vyresniųjų karininkų kursai - NATO gynybos koledžas (Italija);

2009 - NATO personalo karininko orientacinis kursas - NATO mokykla (Vokietija).

 

KARINIAI LAIPSNIAI

 

1993 - majoras;

1996 - pulkininkas leitenantas;

2004 - pulkininkas.

 

PROFESINĖ PATIRTIS    

1992-10-01 Krašto apsaugos mokyklos Kovinio aprūpinimo katedros dėstytojas;

1994-02-11  Krašto apsaugos mokyklos Ryšių ir informatikos katedros vyr. dėstytojas;

1994-11-11  Lietuvos karo akademijos Ryšių ir informatikos katedros vyr. asistentas;

1998-11-02  Lietuvos karo akademijos Kariūnų 1 bataliono vadas;

1999-07-01 Oro erdvės kontrolės projekto direktoriaus pavaduotojas;

2000-12-11  Gynybos štabo Kariuomenės struktūros ir veiklos planavimo skyriaus viršininkas;

2003-05-26 Gynybos štabo viršininko pavaduotojas tarptautiniam bendradarbiavimui ir integracijai;

2004-04-14 LR Prezidento patarėjas gynybos klausimais;

2005-08-01 Gen. Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininkas;

2008-10-03  Jungtinių pajėgų vadovybės štabo Biunsiume grupės viršininko padėjėjas;

2009-12-31  Lietuvos kariuomenės vado padėjėjas;

2012-08-06   LR nuolatinės atstovybės prie NATO ir ES Karinio atstovo pavaduotojas;

2015-09-01   Ginkluotės ir valdymo sistemų departamento direktoriaus pavaduotojas;

2016-04-18   Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos įsteigimo grupės vadovas;

2016-07-01  Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos viršininkas

APDOVANOJIMAI IR PASKATINIMAI  

2000-11-21  Lietuvos kariuomenės medalis „Už nuopelnus";

2004-05-12  LR krašto apsaugos sistemos proginis įstojimo į NATO medalis;

2006-11-21  Šaulių žvaigždė;

2012-03-09 LR krašto apsaugos sistemos medalis „Už nuopelnus";

2013-12-30 LR krašto apsaugos sistemos medalis „Už pasižymėjimą".

 

ŠEIMINĖ PADĖTISŽmona Jelena, dukra ir du sūnūs.
  
  
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2016-07-20
Sprendimas: Fresh Media