Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Logistikos valdybai vadovaus plk. ltn. Sigitas Mundris

2012-09-28
image

Rugsėjo 28 d. Logistikos valdyboje vyko iškilminga Lietuvos kariuomenės Logistikos Valdybos vado pasikeitimo ceremonija. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybai keturis metus vadovavęs plk. Ovidijus Eitminavičius perdavė Logistikos valdybos vėliavą plk. ltn. Sigitui Mundriui, prieš tai ėjusiam Lietuvos kariuomenės Materialinių resursų departamento direktoriaus pareigas.

 

Ceremonijoje dalyvavo krašto apsaugos viceministras Mykolas Juozapavičius, Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Arvydas Pocius, sausumos pajėgų vadas gen. mjr. Almantas Leika, Lietuvos kariuomenės pajėgų, valdybų dalinių vadai ir viršininkai, kiti svečiai.

 

Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. A.Pocius pabrėžė, kad vadų pasikeitimas yra ypatingas įvykis Logistikos valdybai prisiminė, kad praėję metai kai valdybai vadovavo plk. O.Eitminavičius buvo gausūs iššūkių, kuriuos buvęs vadas sėkmingai sprendė, jo tarnybos metu sudėtingos logistinės užduotys buvo įvykdytos tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

 

Ceremonijos metu gen. ltn. Arvydas Pocius plk. O. Eitminavičių apdovanojo Lietuvos kariuomenės medaliu „Už nuopelnus" už asmeninį indėlį plėtojant ir stiprinant Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybą, organizuojant materialinių vertybių ir sistemų valdybą, perimant infrastruktūros priežiūros funkcijas iš kitų Lietuvos kariuomenės vienetų, rengiant ir tvirtinant Jungtinės logistikos koncepciją.

 

Nuo 2008 m. Logistikos valdybai vadovavęs plk. Ovidijus Eitminavičius nuo rugsėjo 28 d. skiriamas į Krašto apsaugos ministerijos Generalinės inspekcijos Generalinio inspektoriaus pareigas.

 

„Mums kariuomenė patikėjo aprūpinimą, todėl turime būti ne tik puikūs logistai, tačiau ir puikūs kariai, kad reikalui esant gintume Lietuvą ir mūsų sąjungininkus," - sakė plk. O. Eitminavičius.

 

Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybai vadovausiantis plk. ltn. Sigitas Mundris dėkojo vadovybei, už suteiktą pasitikėjimą skiriant į šias atsakingas pareigas ir skatino Logistikos valdybos karius toliau profesionaliai vykdyti visas paskirtas Logistikos valdybai užduotis.

 

Logistikos valdybai skiriamos tokios užduotys kaip bendra logistinė parama Lietuvos kariuomenės operacijoms, vykstančioms Lietuvoje ar už jos ribų, lauko paslaugų ar NATO paskirtų karinių vienetų pajėgumų plėtra. Taip pat nepamirštamas tiekimo grandinės „nuo sandėlio iki kario" užtikrinimas, tiekiant prekes ir paslaugas Krašto apsaugos sistemos padaliniams. Tai užtikrinama ne be Logistikos valdybos karinių vienetų indėlio.

 

Logistikos valdybą sudaro: Logistikos valdybos štabas, Lietuvos kariuomenės Materialinių resursų departamentas, Lietuvos kariuomenės Depų tarnyba, Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centras, Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas, Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyba, Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Įgulų aptarnavimo tarnyba ir Lietuvos kariuomenės Karo kartografijos centras.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media