Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Logistikos valdybos kariai į vaikų globos namus įnešė šventinės šilumos

2012-12-19
image

Gruodžio 18 d. Logistikos valdybos kariai apsilankė Naujojo Daugėliškio vaikų globos namuose. Artėjančių švenčių proga kariai atvyko ne tuščiomis - kartu su savimi atsivežė krūvą dovanų.

 

„Vaikai jau nuo pat ryto nerimsta, laukia jūsų, ruošiasi pasirodymams", - pasakojo vaikų globos namų direktorė Ona Rimšelytė. Atvykusius karius koridoriuje pasitiko vis nauji, nekantrūs veidai, stebintys atvykusius svečius.

 

Vaikai parodė visą savo kūrybingumą, parengdami nuotaikingą pasirodymą su šokiais, vaidinimais ir dainomis. Logistikos valdybos kariai ir darbuotojai padėkojo už nepamirštamą pasirodymą ir artėjančių švenčių proga vaikams išdalijo iš visų Logistikos valdybos padalinių surinktas dovanėles, suorganizavo įvairių pramogų.

 

Po linksmosios dalies vaikai surengė nedidelę ekskursiją po namus, kiekvienas stengėsi parodyti savo kambarį, pasakojo apie savo kasdienius pomėgius ir veiklą. Kiekvienas karys prisiminimui gavo vaikų rankomis pagamintą sidabrinę eglutę.

 

Laikas vaikų globos namuose kariams prabėgo nepastebimai greitai, tačiau išvykdami pažadėjo kuo greičiau susitikti, toliau tęsti glaudų bendradarbiavimą ir artimiau pažindinti vaikus su Lietuvos kariuomene.

 

Logistikos valdybos kariai ir darbuotojai su Naujojo Daugėliškio vaikų globos namais draugauja jau nuo 2006 m. Šiuo metu N. Daugėliškio namuose gyvena 27 vaikai. Bendradarbiavimas su vaikais vyksta karių iniciatyva.

 

Logistikos valdybos informacija


Nuotraukos kpt. Vytauto Gylio

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media