Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Logistikos valdyba minėjo Lietuvos kariuomenės dieną

2017-11-23
image

Lapkričio 22 d. Vilniaus įgulos karininkų ramovėje, Logistikos valdybos kariai ir darbuotojai paminėjo Lietuvos kariuomenės 99-ąsias atkūrimo metines.

Tradiciškai minėjimas prasidėjo Lietuvos Respublikos himno giedojimu. Toliau šventinės popietės metu buvo įteikiami skatinimai ir apdovanojimai tarnyboje nusipelniusiems kariams ir darbuotojams. Įteikęs skatinimus sveikinimo žodį tarė Logistikos valdybos vadas plk. ltn. Ramūnas Baronas, kuris kariams ir jų šeimoms linkėjo stiprybės ir ištvermės. 

Šventinį minėjimą tęsė Jono Basanavičiaus progimnazijos moksleivių roko grupė, kuri dovanojo auditorijai roko balades. Septintokų pasirodymu liko sužavėta publika, kuri už skambius kūrinius atsidėkojo audringais plojimais.

Lietuvos kariuomenės diena minima nuo 1918 metų lapkričio 23 dienos, kai Lietuvos Respublikos Vyriausybė išleido įsakymą dėl Lietuvos kariuomenės organizavimo ir buvo įkurtas Lietuvos kariuomenės generalinis štabas.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media