Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aktualijos

Depų tarnyboje vyriausiojo puskarininkio pristatymo ceremonija
2019-09-09
img
Rugsėjo 9 d. Lietuvos kariuomenės Depų tarnyboje vyko vyriausiojo puskarininkio pristatymo ceremonija. Tarnybos kariams ir darbuotojams Depų tarnybos vadas plk. ltn. Remigijus Mika pristatė į pareigas paskirtą vrš. Arūną Danauską ir palinkėjo kuo greičiau įsilieti į naują kolektyvą. vrš. Arūnas Danauskas gimė 1972 m. sausio 11 d., Šilalėje. Karinę tarnybą pradėjo 1990 metais. Depų tarnybos vyriausiasis puskarininkis tarnavo Mechanizuotojoje pėstininkų brigadoje ,,Geležinis Vilkas“, Logistikos valdybos pajėgų padaliniuose: Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione, Materialinių resursų departamente ir Gynybos resursų agentūroje prie Krašto pasaugos ministerijos.
null
Pirmasis naujai paskirto Lietuvos kariuomenės vado vizitas Depų tarnybos Ginkluotės depe
2019-08-23
img
Linkaičių kaime, Radviliškio rajone, dislokuotame Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Ginkluotės depe rugpjūčio 22 d. lankėsi Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Valdemaras Rupšys.
null
Multi - sporto varžybose Depų tarnybos karė skina pergales
2019-08-09
img
Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Lietuvos pajūryje vyko multi-sporto varžybos. Jau ne pirmus metus šiose varžybose dalyvauja Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos vyr. eil. Brigita Trimailovaitė ir Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ karė srž. Rasa Tautavičiūtė.
null
Baltijos šalių kariai varžėsi jėgos ir ištvermės rungtyse
2019-08-01
img

Liepos mėnesio paskutinę savaitę Klaipėdoje, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione, vyksta 17-osios Baltijos šalių kariškių sporto žaidynės. Šių metų žaidynes siekta išskirti ne tik visiems gerai žinomomis sporto šakomis, bet ir naujovėmis, todėl tradicines žaidynių rungtis – tinklinį, futbolą, šaudymo varžybas, vasaros biatloną ir kt. – papildė jėgos ir ištvermės reikalaujančių unikalių rungčių kompleksas, apimantis sunkiąją ir lengvąją atletiką, gimnastiką.

null
Depų tarnybos karė jau antrus metus dalyvauja „108 km Moterų iššūkis“
2019-07-23
img
Antrus metus iš eilės organizuojamame ralyje „108 km Moterų iššūkis“, skirtame tik moterims, dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės karių komanda. Šio ekipažo vairuotoja – Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos karė vyr. eil. Brigita Trimailovaitė, Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ karė ir ekipažo šturmanė srž. Rasa Tautavičiūtė, kitos komandos narės: eil. Ana Rezvova, eil. Eglė Subavičiūtė ir Kunigaikščio Margirio pėstininkų bataliono karė srž. sp. Dovilė Kygaitė.
null
Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautos giesmės dienos minėjimas Depų tarnyboje
2019-07-05
img

                     Liepos 4 d. Lietuvos kariuomenės Depų tarnyboje vyko Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo  karūnavimo ir Tautos giesmės) dienos minėjimai. Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos vadas  plk. ltn. Remigijus Mika Vilniuje, Rukloje ir Kaune tarnybos kariams ir darbuotojams įteikė aukštesnius karinius laipsnius, padėkas ir apdovanojimus.
                     plk. ltn. Remigijus Mika pasveikino tarnybos karius ir darbuotojus - palinkėjo nuoširdžiu darbu puoselėti ir stiprinti Lietuvos valstybę.

null
Depų tarnybos Ginkluotės depas stiprina kolektyvinę dvasią
2019-06-03
img
Siekdamas užtikrinti Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos karių ir darbuotojų kultūrinį švietimą bei skatinti personalo bendradarbiavimo gebėjimus, Ginkluotės depas vyko į ekskursiją po vakarų Lietuvą.
null
Depų tarnyba naujam gyvenimui atgaivino tarpukario minosvaidį
2019-05-22
img
Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Transporto priemonių ir įrengimų depas glaudžiai bendradarbiauja su Vytauto Didžiojo karo muziejumi. Šį kartą jėgas suvienijo bendram tikslui – minosvaidžiui „Ehrhardt“ restauruoti.
null
Depų tarnybos Ginkluotės depas išgelbėjo katės gyvybę
2019-05-20
img

Prieš kelias savaites miškų apsuptoje Depų tarnybos Ginkluotės depo teritorijoje kariai rado jauną katytę (maždaug mėnesio amžiaus). Gyvūnas buvo nusilpęs ir alkanas, ilgą laiką išbuvęs šaltoje ir tamsioje rūsio duobėje, paliktas savo motinos. Katę radęs Ginkluotės depo personalas kreipėsi pagalbos į gyvūnų globos namus „Šiaulių letenėlė", kurie priglaudė katę ir suteikė jai Kariūnės vardą.

null
srž. mjr. T.Saveika išvyko karjerą tęsti į Seržantų majorų akademiją JAV
2019-05-13
img

Penktadienį Depų tarnybos kariai ir darbuotojai rikiuote atsisveikino su vyr. puskarininkiu  srž. mjr. Tomu Saveika. Karys metams  išvyksta į kursus, Seržantų majorų akademijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rikiuotės metu vyr. puskarininkis apdovanotas Lietuvos kariuomenės medaliu už pasižymėjimą. Atminimo dovanas įteikė Depų tarnybos vadas plk. ltn. Remigijus Mika ir Logistikos valdybos pajėgų puskarininkiai.

 

null
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media