Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Depų tarnyboje vyriausiojo puskarininkio pristatymo ceremonija

2019-09-09
image

Rugsėjo 9 d. Lietuvos kariuomenės Depų tarnyboje vyko vyriausiojo puskarininkio pristatymo ceremonija.
Tarnybos kariams ir darbuotojams Depų tarnybos vadas plk. ltn. Remigijus Mika pristatė į pareigas paskirtą vrš. Arūną Danauską ir palinkėjo kuo greičiau įsilieti į naują kolektyvą.
„Gerbiamieji kolegos, atsižvelgiant į tai, kad mūsų tarnyba yra įdomi ir pilna nenuspėjamų išbandymų, natūralu, kad mes kasdien susiduriame su visokiais iššūkiais, kuriuos daugeliu atvejų galime išspręsti patys, tačiau neretai prireikia ir viršininkų, vadų ar kitų kompetentingų žmonių pagalbos. Būtent dėl to noriu Jus padrąsinti esant reikalui kreiptis į mane patarimo, pagalbos, tarpininkavimo ar norint pakalbėti apie savo tarnybą, karjerą ar kitus su tarnyba nesusijusius klausimus. Noriu palinkėti mums visiems sėkmės tarnyboje bei ambicijų gerinant mūsų dalinio ir mūsų pačių gerovę." - prisistatydamas kolektyvui sakė vrš. Arūnas Danauskas.
vrš. Arūnas Danauskas gimė 1972 m. sausio 11 d., Šilalėje. Karinę tarnybą pradėjo 1990 metais. Depų tarnybos vyriausiasis puskarininkis tarnavo Mechanizuotojoje pėstininkų brigadoje ,,Geležinis Vilkas", Logistikos valdybos pajėgų padaliniuose: Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione, Materialinių resursų departamente ir Gynybos resursų agentūroje prie Krašto pasaugos ministerijos.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media