Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

linkas ministerija

Futbolo turnyras Šiauliuose

2008-12-01

Lapkričio 30 d. Šiauliuose vykusio salės futbolo turnyro Lietuvos kariuomenės 90-čiui pažymėti nugalėtoju tapo Vyčio rinktinės komanda.

Dalyvavo aštuonios komandos, suskirstytos į du pogrupius. A pogrupio nugalėtoju tapo SK „Kairiai-Knituva” nugalėjusi KOP I aviacijos bazę 6:1, Vyčio rinktinės II komandą 4:0 ir Joniškio sporto mokyklą 4:2. B pogrupyje pirmąją vietą užėmė FK „Kupstas”, 4:0 nugalėjęs „Saulininką”, 8:0 Oro gynybos batalioną ir sužaidęs lygiosiomis 1:1 su turnyro šeimininkais Vyčio rinktinės I komanda. Pusfinalyje FK „Kupstas” 3:1 nugalėjo KOP I aviacijos bazės komandą, o Vyčio rinktinės I komanda 4:3 nugalėjo SK „Kairiai-Knituva”. Rungtynėse dėl trečios vietos SK „Kairiai-Knituva” įtikinamai 7:1 nugalėjo KOP I aviacijos bazės komandą. Finale šeimininkai, Vyčio rinktinės I komanda, po atkaklios kovos, 3:2 laimėjo prieš FK „Kupstą”. Prizininkus apdovanojo Vyčio rinktinės vadas plk.ltn. R.Leikus.

2013-03-18 17:14