Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Atvirų durų diena, minint 91-ąjį Lietuvos kariuomenės gimtadienį

2009-11-27
image

 

 Į šventę susirinko apie keturis šimtus Vilniaus, Grigiškių, Riešės, Kauno miesto moksleivių ir mokytojų.  Svečiai buvo susipažindinti su Gedimino Štabo bataliono istorija ir karių tarnybos sąlygomis, taip pat Krašto apsaugos savanorių pajėgomis bei galimybe tapti kariu savanoriu.

Šventės metu moksleiviai aktyviai dalyvavo kariškai maskuojantis veidą. Dalyviai taip pat buvo susipažinti su kario žygio ekipuote, kiekvienas norintis galėjo išbandyti  savo akies taiklumą, apžiūrėti karinę techniką, ginkluotę, sudalyvauti ginklo surinkimo ir išrinkimo varžybose.

Garbės sargybos kuopos kariai aprodė savo kareivines, pademonstravo šių laikų paradines uniformas ir atkurtą XIV a. elitinio Lietuvos kario ginkluotę ir ekipuotę. Didelio dėmesio susilaukė defilė – parodomji rikiuotės programa su stilizuotomis salvėmis. Šventės uždaryma vainikavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendo surengtas koncertas, kurį papildė Grigiškių mokyklos moksleivių pasirodymas. Nuostabią muzikinę pamoką moksleiviams ir mokytojams pravedė bigbendo vadovas kpt. Ričardas Čiupkovas. 

 

Teksto ir fotografijų aut. Kęstutis Gruodis

  

 

 


Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media