Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Kūčių rytas pas brolius pranciškonus

2009-12-29
image

Kūčių rytas Kretingos Viešpaties apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje prasidėjo mišiomis ir pamokslu, kurį skaitė pranciškonų parapijos klebonas brolis Evaldas.

 

Vėliau po Kretingos bernardinų vienuolyną susirinkusiesiems buvo surengta ekskursija, kuri sužavėjo visus: tiek vaikus, tiek suaugusius, kurie domėjosi ir klausinėjo brolio apie vienuolyno istoriją, brolių vienuolių gyvenimo sąlygas, jų kasdienybę. Susirinkusiesiems buvo suteikta galimybė užlipti ir į bažnyčios bokštą, kurio aukštis siekia net 41 m.

 

Po ekskursijos brolis Evaldas pakvietę į vienuolyno menę, kur visi drauge susėdo prie bendro stalo. Atsidėkodamas KASP Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Vytautas Reklaitis broliams įteikė plaketę su rinktinės simbolika.


Lauryna Baltrimaitė, KASP Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė.

2016-04-21 19:45

Maggie

Times are chningag for the better if I can get this online!
2013-03-20 08:13

vgnigpr

ybZEp9 , [url=http://rouanufwgxqw.com/]rouanufwgxqw[/url], [link=http://gfdvyospxrdg.com/]gfdvyospxrdg[/link], http://tbwvtqzannpq.com/
2013-03-18 03:37

nvqmikgxseq

1dn3ws mggzlrhpisom
2013-03-17 02:37

Boston

A pleasingly rtiaonal answer. Good to hear from you.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media