Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

NAUJAS SAVANORIO NUMERIS

2012-12-04
image

Naujame „Savanorio" numeryje Nr. 11 (443) skaitykite interviu su Lietuvos kariuomenės vadu gen. ltn. Arvydu Pociumi („Vėliavos trispalvės plazda" 1, 3 psl.)

 

Šiame numeryje taip pat rasite vyr. ltn. I. Sėjonienės pranešimą apie misiją Afganistano Goro provincijoje perėmusią PAG-16 pamainą. (3 psl.)


2 psl. publikuojamas Subačiaus bibliotekos vėdėjos Ingos Dovydėnienės straipsnis apie atsargos savanorio Dainiaus Gudelio paskaitą gimtajame miestelyje „Savanoriškumo principas - laisvės nevertas, kas negina jos".


Šiame numeryje ypač daug dėmesio skiriama karių mokymui. Apie atsargos vadų, skyrininkų ir bazinius bei bazinius kario savanorio įgūdžių kursus 4, 5, 7 ir 8 psl. rašo ats. kpt. Vytautas Voveris, vyr. srž. Gintautas Jonaitis ir eil. Vilius Džiavečka.


6 psl. publikuojamas ats. ltn. dr. Vytauto Račkausko straipsnis apie toliau intensyviai vykdomą LKSS Vilniaus skyriaus narių inicijuotą paramos akciją Vilnijos mokykloms.


7 psl. skaitykite apie KASP SOP būrio vertinamąsias pratybas kartu su Jėgerių bataliono kariais.
Laikraštyje kaip ir visada atrasite daug informacijos apie KASP padalinių veiklą visose pajėgose - karių kovinį rengimą, pratybas, dalyvavimą visuomeniniuose ir sporto renginiuose. (2,3,6, 7 psl.).

 

NAUJAUSIĄ E. NUMERĮ RASITE ČIA

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media