Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

PASIRAŠYTA BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS SU DEMBAVOS PROGIMNAZIJA

2013-12-02
image

2013 m. lapkričio 27 d. Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-oji rinktinė (toliau - Rinktinė) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Dembavos progimnazija.

Sutarties pasirašymo tikslas yra siekti bendrai rūpinti vaikų ir jaunimo socializacija, ugdyti nacionalines vertybes ir pilietiškumą, kelti sąmoningumą bei plėtoti ryšius tarp karių ir visuomenės.

Sutartimi Rinktinė įsipareigojo prisidėti organizuojant pilietinį ugdymą, vaikų užimtumą, dalyvauti sportiniuose ir kultūriniuose progimnazijos renginiuose, organizuoti Rinktinės veiklos pristatymus, ginklų parodas, teikti metodinę, vaizdinę medžiagą apie Lietuvos kariuomenę ir tarpininkauti organizuojant ekskursijas į Lietuvos karinius dalinius.


Savo ruožtu Progimnazija įsipareigojo prisidėti prie bendrų visuomeninių, sportinių, kultūrinių programų rengimo, renginių organizavimo ir esant galimybei neatlygintinai suteikti savo valdomas patalpas, organizuoti bendras mokinių, mokytojų, karių sportines varžybas užtikrinant mokinių saugumą bendruose renginiuose, skiriant už renginį atsakingus pedagogus.

Renginio metu Rinktinės vadas plk. ltn. Aurelijus Motiejūnas pristatė tarnybą Krašto apsaugos sistemoje, buvo demonstruojamas filmas apie kariuomenę ,,Kario keliu".


Bendradarbiavimo sutarties pasirašymui skirtame renginyje, savo kūrybos dainas atliko bei vaidino miniatiūrą pagal Justino Marcinkevičiaus poemą ,,Mindaugas" srž. Donatas Voveris, Karaliaus Mindaugo MPB karys.
Po renginio mokytojos dalyvavo bendroje su kariais fotosesijoje bei pasikeitė atminimo dovanėlėmis.

vyr. ltn. Dalia Grigaravičienė,  nuotraukos srž. Arūno Januševičiaus

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media