Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Į atsargą išleistas 3-iosios rinktinės vyr. puskarininkis

2016-04-19
image

Balandžio 19 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai, pajėgų, rinktinių vyriausieji puskarininkiai į atsargą palydėjo vrš. Ramūną Valčiuką KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vyriausiąjį puskarininkį.


Vrš. R. Valčiukas profesinę karo tarnybą Lietuvos kariuomenėje pradėjo prieš 23 metus - 1993 m. vasario 8 d. lauko kariuomenės brigadoje Panevėžio atskirajame motodesantiniame batalione. Drąsiai priėmė tarnybos iššūkius, sėkmingai tarnavo Marijampolės LDK Vytenio MPB, KASP Vyčio apygardos 5 - oje rinktinėje, LDK Butigeidžio dragūnų mokomajame batalione, LDK Butigeidžio dragūnų motorizuotajame batalione. Ilgametės tarnybos laikotarpiu vykdė įvairias pareigas: būrininko, kuopos vado, S2 skyriaus slaptos dalies specialisto, S4 skyriaus specialisto, vyr. instruktoriaus, bataliono, rinktinės vyriausiojo puskarininkio. Per ilgametę tarnybą buvo skatintas ir apdovanotas batalionų, rinktinių vadų padėkomis, KASP vado medaliu už pavyzdingą tarnybą, kariuomenės vado ir Sausumos pajėgų vado padėkomis, civilinių institucijų padėkomis ir medaliais.


„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad likimas lėmė kartu tarnauti su su vrš. Ramūnų Valčiuku. Man Ramūnas buvo kaip mokytojas ir patarėjas, jo žinios ir patirtis sukauptos per 23 tarnybos metus su kaupu pasitarnavo įgyvendinant rinktinei iškeltas užduotis. Vrš. Valčiuko pradėti ir kuruojami projektai tokie kaip Rinktinės geriausiojo skyriaus varžybos, šaudymo varžybos, mūšio mieste, granatsvaidininkų, kulkosvaidininkų rengimas jau davė savo apčiuopiamų rezultatų ir ženkliai sustiprino rinktinės kovinius gebėjimus bei karybos žinias. Jo betarpiškas, šiltas ir žmogiškas bendravimas su kariais savanoriais, leido rinktinei geriau organizuoti karių savanorių karinį rengimą, mokymą ir kasdieninį administravimą. Šiandien baigiasi vrš. R. Valčiuko profesinės karo tarnybos kario kelias, baigiasi vienas gyvenimo etapų, kuris truko 23 m., todėl linkiu vrš. Ramūnui Valčiukui sėkmės, ištvermės priimant naujus gyvenimo iššūkius, išsikeliant ir įgyvendinant naujus tikslus ir visų rinktinės karių vardu dėkoju už garbingą tarnybą" - sakė KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės štabo viršininkas vykdantis rinktinės vado funkcijas mjr. Mindaugas Statkus.


Po iškilmingos ceremonijos, buvęs rinktinės puskarininkis, pasodino ąžuoliuką - jėgos, vyriškumo, didvyriškumo, ištvermės ir tvirtumo simbolį.

 

KASP 3R S5 skyriaus CKB specialistas vyr. srž. Aringas Švedas, nuotraukos autoriaus.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media