Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vyko pratybos „Tvirtas skydas“

2016-03-25
image


Kovo 21-24 d. Gen. Adolfo Ramanausko-Vanago kovinio rengimo centre, Nemenčinėje, vykusiose štabų pratybose „Tvirtas skydas" dalyvavę Sausumos pajėgų ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai treniravosi, kad KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-oji rinktinė įgytų reikiamus gebėjimus pasirengti, planuoti ir vykdyti gynybos operacijas, numatytas valstybės ginkluotos gynybos planuose, efektyviai sąveikaujant bei koordinuojant veiksmus su vienetais, veikiančiais kartu arba tame pačiame operacijos rajone.

 

Pratybų „Tvirtas skydas-8" ciklą, sudaro šios štabų pratybos ir vėliau, balandžio mėn. 14-17 d., organizuojamos lauko pratybos - „Tvirtas skydas - 8.2". Mokymus organizuoja Sausumos pajėgų štabas. Pratybų tematika - gynyba. Pratybų ciklas organizuojamas tam, kad KASP. Per pirmąjį pratybų etapą kariai atnaujina pagrindinių gynybos principų teorija, realiai susipažįsta su teritorija ir planuoja operacijas naudodami žemėlapius. Paskutiniame mokymų etape paruošti planai bus tikrinami lauko pratybose, kur kariai savanoriai vykdys paskirtas gynybines užduotis realioje vietovėje, keisis informacija, koordinuos tarpusavio veiksmus su gretimais padaliniais.

 

Pratybų scenarijus yra išgalvotas, neturi jokių sąsajų su esama LR politine, ekonomine ar kita situacija. Kaimyninės šalys scenarijuje neturi nieko bendro su esamomis LR kaimynėmis. Bet koks scenarijaus atitikimas esamai situacijai yra atsitiktinis.


 


 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media