Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

prisiekė 68-oji Bazinio kario savanorio įgūdžių kurso karių laida

2019-02-22
image

Vasario 22 d. Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Lietuvos Respublikai prisiekė 68-oji Bazinio kario savanorio įgūdžių kurso karių laida — 114 karių savanorių. Ceremonijos metu taip pat buvo įteikti kurso baigimo pažymėjimai bei atvirutės su pasagvine bei titnago gabalėliu ir palinkėjimu visiems kariams, baigusiems Bazinį kario savanorio įgūdžių kursą.

 

Iškilmingoje karių savanorių priesaikos ir kurso baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonijoje dalyvavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas plk. ltn. Arnas Mikaila, karių artimieji ir kiti svečiai.

 

Prisiekusių karių vardu teisė bučiuoti Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinės kovinę vėliavą suteikta j. eil. Ryčiui Druliai. Šis karys pasižymėjo kaip motyvuotas, gerai vykdantis savo pareigas ir draugiškas kolektyvo narys. Laisvalaikiu užsiima sportu ir individualių įgūdžių tobulinimu, taip pat domisi karyba.

 

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos karių 1-osios rinktinės vadas plk. ltn. Arnas Mikaila pasveikino prisiekusius ir sėkmingai baigusius Bazinį kario savanorio įgūdžių kursą karius : „[...] Kariai savanoriai, šiandien davėte labai svarbią priesaiką ginti savo šalį, tėvynę ir, jeigu reikės, už ją net gyvybę atiduoti. Linkiu, kad niekada netektų suabejoti priesaikos žodžiais.[...] Žengėtę pirmą, bet labai svarbų žingsnį ilgame kario tarnybos kelyje ir kartu su priesaika baigę kursą tapote visaverčiais krašto apsaugos savanorių pajėgų nariais. Lauksime Jūsų rinktinėse, kur tapsime viena didele šeima“. Taip pat, rinktinės vadas įteikė atminimo dovaną geriausiam kariui savanoriui j. eil. Ryčiui Druliai, o keturi geriausiai kursą baigę kariai savanoriai buvo apdovanoti Mokomojo pulko vado padėkos raštais.

 

Mokomasis pulkas vykdo Bazinį kario kursą, kurio tikslas - parengti Lietuvos kariuomenei karius, gebančius atlikti individualias užduotis taikos ir kovinių veiksmų metu, ugdyti karių savybes ir vertybes, suteikti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, būtinų ginklu ginant valstybę.

 

M.Lysenko nuotr.

 

Daugiau nuotraukų - KASP Facebook albume


 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media