Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vadas

 

Pulkininkas Arturas Jasinskas 

 

GIMIMO VIETA Lazdijų raj. Šulnelių km.
GIMIMO DATA 1969-12-18
IŠSILAVINIMAS1994-09-01 Lietuvos valstybinis Kūno kultūros institutas. Edukologijos magistras
  

KURSAI

  

1993-08-22 Danijos Nacionalinės gvardijos skyrininkų lygio kursai, Danijos Nacionalinės gvardijos mokykla Nynindegabe;

1996-12-22 Tarptautiniai štabo karininkų kursai, Nyderlandų gynybos koledžas;

1997-07-12 Taikos palaikymo ir įgyvendinimo kursai, Austrija;

2002-09-27 NATO bendrų jungtinių tikslinių pajėgų štabo kursai, NATO Šiaurės regiono vadavietė,  Nyderlandai;

2004-07-02 NATO štabo karininkų pajėgų planuotojų kursai, NATO mokykla, Vokietija;

2006-04-06 Jaunesniųjų štabo karininkų kursas, Slovakijos karo akademija Liptovsky Mikluaše;

2008-06-14 Jungtinių pajėgų ir Generalinio štabo karininkų kursai, Baltijos gynybos koledžas, Tartu, Estija;

2015-06-05 Strateginio lygmens kursai, JAV Sausumos pajėgų karo koledžas. Strateginių studijų magistras.

  

PROFESINĖ PATIRTIS

  

1991-06-14 SKAT Kauno rinktinės karys savanoris;

1993-10-25 SKAT Kauno rinktinės 212 kuopos vadas;

1994-08-29 LDK Algirdo motodesantininio bataliono Taiko palaikymo pajėgų mokomosios kuopos šaulys;

1994-08-22 LITPLA-1 būrio karys;

1995-02-16 LITPLA-2 būrio karys;

1995-09-05 vyr. specialistas (Krašto apsaugos ministerijos tarptautinių ryšių departamentas);

1998-08-03 Lietuvos kariuomenės atstovas, ryšio karininkas Vyriausioje jungtinių pajėgų Europoje vadavietėje (SHAPE), Belgijoje;

2003-05-31 NATO pajėgumų planavimo karininkas (Krašto apsaugos ministerijos Gynybos štabas J-5 Tarptautinių įsipareigojimų skyrius.);

2008-06-25 KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas;

2009-11-06 PAG-10 štabo viršininkas;

2011-08-05 Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Informacinių operacijų skyriaus viršininkas;

2015-07-03 KASP vadas.

  

KARINIAI LAIPSNIAI

  

1991-06-14  eilinis;

1993-11-18 jaunesnysis puskarininkis;

1994-11-09 puskarininkis;

1995-09-22  leitenantas;

1997-11-20 vyresnysis leitenantas;

2000-03-22 kapitonas;

2004-08-24 majoras;

2010-11-05 pulkininkas leitenantas

2015-11-23 pulkininkas

APDOVANOJIMAI  

1995-02-11 Jungtinių Tautų medalis;

1996-03-07 Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių medalis;

1996 Krašto apsaugos ministro dovana - vardinis ginklas;

2004-05-18 Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos proginis įstojimo į NATO medalis;

2007-07-02 Lietuvos kariuomenės medalis „Už nuopelnus";

2010-05-07 Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos medalio „Už tarptautines operacijas" ženklas 3;

2014-06-02 Lietuvos kariuomenės medalis „Už nuopelnus" (Bronzos Gedimino stulpai);

2016-12-08 Danijos savanoriškųjų pajėgų medaliS „Už nuopelnus".

  

UŽSIENIO KALBOS

  

Anglų, rusų, lenkų.

  

ŠEIMYNINĖ PADĖTIS

  

Vedęs, žmona Skirmantė, sūnūs Arnas ir Hugas Tauras.

  
  
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2017-04-05
Sprendimas: Fresh Media