Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aktualijos

STUDIJOS 2017 renginio metu SOP kariai su jaunimu bendravo apie galimybes kariuomenėje
2017-02-06
img

Š. m. vasario 2-4 d. vykusioje mugėje "Studijos 2017" dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų kariai. Jie ne tik atsakinėjo į susidomėjusių lankytojų klausimus apie tarnybą ir turimą techniką, bet ir dalyvavo atviroje diskusijoje apie kiekvieno žmogaus unikalumą.

null
„Aukštųjų mokyklų mugėje 2017“ LK Specialiųjų operacijų pajėgų kariai prisijungė prie Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos stendo
2017-01-25
img
Sausio 18 d. Kaune vykusioje "Aukštųjų mokyklų mugėje 2017" kartu su Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija tarnybą Lietuvos kariuomenėje pristatė ir LK Specialiųjų operacijų pajėgų kariai.
null
Aptartas Lietuvos ir Lenkijos Specialiųjų operacijų pajėgų bendradarbiavimas
2016-02-17
img

Šių metų vasario 9-11 d. Lietuvoje lankėsi Lenkijos Specialiųjų operacijų (SOP) komponento vadas brg. gen. Jerzy Gut. Jis susitiko su laikinai Lietuvos kariuomenės vadą pavaduojančiu Jungtinio štabo viršininku brigados generolu Vilmantu Tamošaičiu ir Lietuvos SOP vadu bei atstovais.

Vizito metu aptartos esamos ir galimos Lietuvos ir Lenkijos Specialiųjų operacijų vienetų bendradarbiavimo kryptys.

V. Tamošaitis per susitikimą pabrėžė, kad Lietuvos ir Lenkijos kariuomenių bendradarbiavimas yra ypač svarbus esant šiandienos situacijai.

null
Specialiųjų operacijų pajėgų kariai renginyje "Studijos 2016"
2016-02-08
img

Vasario 4–6 dienomis Vilniuje vykusioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2016“ bendrame su Lietuvos kariuomene stende dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų kariai. 

null
Bendra operacija baigtos didžiausios tarptautinės specialiųjų operacijų pajėgų pratybos Baltijos regione
2015-05-29
img

Gegužės 29 d. baigėsi didžiausios šiais metais Baltijos regione vykusios tarptautinės Specialiųjų operacijų pajėgų pratybos „Liepsnojantis kalavijas 2015" („Flaming sword 2015"). Tris savaites trukusiuose Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų surengtuose mokymuose pagrindinis dėmesys skirtas sąjungininkų suderinamumui ir sąveikai, stiprinant ir užtikrinant Lietuvos ir Baltijos regiono saugumą. Kartu su Lietuvos kariais pratybose dalyvavo Danijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, JAV, Norvegijos, Švedijos specialiųjų operacijų pajėgų kariai.

null
Baigėsi dvi savaites trukusios NATO Specialiųjų operacijų komponento vertinamosios pratybos „Kilnus kalavijas 2014“
2014-09-19
img

Rugsėjo 19 d. Lenkijos Pamario Dravsko poligone uždarymo ceremonija baigėsi tarptautinės NATO Specialiųjų operacijų pajėgų pratybos „Kilnus kalavijas 2014" (angl. „Noble Sword 2014"). Dvi savaites Lietuvos ir Lenkijos poligonuose vykusiuose mokymuose treniravosi per 1700 specialiųjų pajėgų karių iš 15 NATO valstybių.

null
Lietuvos kariai dalyvauja tarptautinėse specialiųjų
2014-09-12
img

Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų (SOP) kariai dalyvauja šią savaitę prasidėjusiose tarptautinėse Specialiųjų operacijų pajėgų pratybose "Šakalo akmuo 14" (angl. "Jackal Stone 14"). Kartu su SOP kariais pratybose Vokietijos ir Nyderlandų karinėse bazėse treniruojasi ir keli Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų kariai.

null
NATO specialiųjų operacijų kariai ruošiasi budėti greitojo reagavimo pajėgose
2014-09-11
img

Lietuvoje ir Lenkijoje vykstančiose tarptautinėse specialiųjų operacijų pajėgų pratybose „Kilnus kalavijas 2014" (angl. „Noble Sword 2014") vertinamas NATO specialiųjų pajėgų karių pasirengimas reaguoti į grėsmes pagal NATO 5-ąjį (kolektyvinės gynybos) straipsnį. Didžiausiose šiais metais Specialiųjų operacijų pajėgų pratybose dalyvauja 1,7 tūkst. karių iš 15 valstybių.

null
Jėgerių stadione vyko tradicinis mažojo futbolo turnyras
2014-09-02
img

Rugpjūčio 28-29 d. Vytauto Didžiojo jėgerių batalione vyko mažojo futbolo turnyras. 17-ąjį kartą organizuojamas sporto renginys jau tapo tradicija tiek organozatoriams - jėgeriams, tiek svečiams - Kauno mieste dislokuotiems kariniams daliniams bei karinėms struktūroms.

null
Krašto apsaugos ministras J. Olekas: „Karių operacijose įgyta kovinė patirtis ir tvirti ryšiai su sąjungininkais stiprina Lietuvos ir Baltijos regiono saugumą“
2014-08-22
img

„Dėkoju Lietuvos kariams, kovinėje aplinkoje savo patirtį perduodantiems Afganistano kariuomenei. Mūsų karių profesionalumas ir pasiaukojimas yra labai vertinami afganistaniečių ir koalicijos partnerių. Tikiu, kad Lietuvos karių dėka Afganistano nacionalinės pajėgos bus tinkamai parengtos ir pajėgs savarankiškai užtikrinti savo šalies saugumą. Karių operacijose įgyta kovinė patirtis ir tvirti ryšiai su sąjungininkais taip pat stiprina Lietuvos ir Baltijos regiono saugumą", - lankydamas Afganistane tarnaujančius Lietuvos karius, sakė Lietuvos krašto pasaugos ministras Juozas Olekas.

null
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media