Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Iš misijos prie Libijos krantų sugrįžo Laivų apžiūros grupės kariai

2019-02-08
image
Vasario 8 d. Lietuvos karinių jūrų pajėgų štabe vyko trečiosios Laivų apžiūros grupės karių, grįžusių iš Europos Sąjungos karinės operacijos Viduržemio jūroje „Sophia", sutikimo ceremonija. Dvylikos Lietuvos karių grupė, sudaryta Karinių jūrų pajėgų pagrindu kartu su kariais iš Karo policijos, Karo medicinos tarnybos ir Specialiųjų operacijų pajėgų, į operacijos rajoną išvyko praėjusių metų rugsėjo 10 dieną. Lietuvos karių pamaina buvo dislokuota Vokietijos kariniame laive FGS „Augsburg". Sugrįžusius karius pasveikino ir medalius už tarptautines operacijas jiems įteikė Karinių jūrų pajėgų vadas flotilės admirolas Arūnas Mockus.

Glaudus operacijoje dalyvavusių Lietuvos ir Vokietijos karių bendradarbiavimas prisidėjo prie pastangų siekiant užkirsti kelią nelegaliam žmonių gabenimui ir naikinant nelegalaus žmonių gabenimo verslo modelį. Karinių jūrų pajėgų vadas džiaugėsi operacijoje dalyvavusių karių profesionalumu, nepriekaištingai atliktomis užduotimis, dėkojo už svarų indėlį vykdant Lietuvos kaip Europos Sąjungos ir NATO valstybės įsipareigojimus. 

Europos Sąjungos Taryba 2015 m. gegužę nusprendė pradėti ES karinę operaciją „Sophia", kuria siekiama suardyti neteisėto žmonių gabenimo ir prekybos žmonėmis Viduržemio jūros regiono Pietų centrinėje dalyje verslo modelį.


KJP nuotraukos ir informacija 
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media